Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tara-vestover/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тара Вестовер - книги та біографія

Тара Вестовер

Повне ім'я:Tara Westover

Тара Вестовер (Tara Westover) - видатна американська письменниця та історикиня, чия біографія захоплює та надихає багатьох людей по всьому світу. Вона народилася 27 вересня 1986 року в містечку Кліфтон, штат Айдахо в родині мормонів. Тара виросла в ізоляції від зовнішнього світу, у сім’ї, де не прийнято було відвідувати школу та звертатися за медичною допомогою. Попри відсутність формальної освіти, Тара була рішуче налаштована здобути знання, завдяки своїй наполегливості і любові до навчання, Тара змогла самотужки підготуватися й скласти вступні іспити в Університет Бригема Янга, де вивчала філософію, історію та право.

Її автобіографічний роман - «Освічена» став справжньою сенсацією після виходу у 2018 році. Книга розповідає про складний шлях Тари до освіти, її боротьбу з родинними конфліктами та власними обмеженнями. Книга була високо оцінена критиками й здобула безліч нагород, зокрема була включена до списку найкращих книг року за версіями багатьох авторитетних видань та стала міжнародним бестселером.

Книга Тари Вестовер «Освічена» не тільки розповідає про особисту боротьбу і трансформацію, але й порушує важливі питання про значення освіти, силу знань і можливості самореалізації.

Сьогодні Тара Вестовер продовжує писати і виступати на міжнародних платформах, ділитися своєю історією та надихати інших, її життєвий шлях є яскравим прикладом того, як сила духу і прагнення до знань можуть змінити життя й відкрити нові горизонти.

Переглянути асортимент та купити книги Тари Вестовер ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Освічена
new -33%
Освічена
Тара Вестовер
593 грн
396 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image