Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tahere-mafi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тагере Мафі - книги та біографія

Тагере Мафі

Повне ім'я:Tahereh Mafi

Тагере Марфі (Tahereh Mafi) - сучасна американська письменниця іранського походження, чиї фентезійні та антиутопічні романи стали справжніми світовими бестселерами.

Тагере Марфі - дружина відомого письменника Ренсома Ріґґза.

Майбутня авторка декількох книжок народилася 9 листопада 1988 року в маленькому містечку у штаті Коннектикут, згодом її родина переїхала до Каліфорнії.

Освіту вона здобувала в Американському університеті Сока, згодом навчалася в Барселоні, Іспанія.

Тагере Марфі тією чи іншою мірою володіє вісьмома мовами, перше ніж видати свою дебютну книгу вона написала «в шухлядку» п’ять романів, на сторінках яких тренувалася у створенні й написанні дійсно вартісної історії.

Дебютний роман Тагере Марфі «Знищ мене. Книга 1» (Shatter Me. Book 1) який започаткував однойменну літературну серію був виданий у 2011 році, згодом письменниця напише та опублікує ще декілька творів в межах цієї серії:

Книги Тагере Марфі (Tahereh Mafi) відзначаються захоплюючими вигинами сюжетів, оригінальним шармом та цікавими персонажами, які привертають увагу читачів з усього світу.

Надалі авторка напише та видасть ще декілька книжок, найвідоміші з яких:

Серія «This Woven Kingdom»:

Окремі твори:

Відкрийте для себе новий, цікавий голос, купити книги Тагере Марфі за приємними цінами та зі швидкою доставкою ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image