Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/t-dzh-klyun/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Т.Дж. Клюн - книги та біографія

Т.Дж. Клюн

Повне ім'я:Тревіс Джон Клюн / Travis John Klune

Народився:20 травня 1982 року

Тревіс Джон Клюн або Т. Дж. Клюн - це сучасний американський письменник, твори якого стали бестселерами USA-Today та New York Times.

Народився 20 травня 1982 року у містечку Роузбург, штат Орегон, з дитинства проявляв цікавість до письменства, а вже у 8 років почав писати фантастичні історії.
Чисельні книги Т. Дж. Клюна довели талант автора у створенні глибоких та емоційних сюжетів, творчість письменника здобула широке визнання серед любителів фантастики та літератури з ЛГБТ+ персонажами.

Перший роман автора був виданий у 2011 році, книга «Bear, Otter and the Kid\Ведмідь, видра та козеня» стала першою книгою серії «Seafare» (Мореплавство), в межах якої було видано ще декілька книг: «Who We Are?\Хто ми», «The Art of Breathing\Мистецтво дихання» та «The Long and Winding Road\Довга й звивиста дорога».

Автору належать ще декілька книжкових серій: «Tales from Verania», «How To Be», «The Immemorial Year», «At The First Sight» та інші.

Бібліографія автора містить і декілька самостійних романів, зокрема:

  • «Burn» (2012);
  • «Into This River I Drown» (2013);
  • «Murmuration» (2016);
  • «The Bones Beneath My Skin» (2018);
  • «The House in the Cerulean Sea» (Дім у волошковому морі) (2020);
  • «Under the Whispering Door» (2021);
  • «In the Lives of Puppets» (2023).

Проникливий стиль письма та роздуми на важливі теми залишать глибокий слід на серці кожного книголюба, купити книги Т. Дж. Клюна можна як в нашому інтернет-магазині, так і в фізичних магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image