Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/syuzanna-kolinz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сюзанна Колінз - книги та біографія

Сюзанна Колінз

Повне ім'я:Suzanne Collins

Сюзанна Колінз - сучасна американська письменниця та сценаристка, романи в жанрі антиутопії та дитяча фантастика якої продається багатомільйонними накладами у всьому світі.

Сюзанна народилася 10 серпня 1962 року в містечку Санді-Гук, штат Коннектикут, США, в родині офіцера повітряних сил. Освіту здобула в Школі мистецтв у Бірмінгемі, в Індіанському університеті в Блумінгтоні та в Нью-Йоркській школі мистецтв за спеціальністю «Драматургія».

З 1991 року Сюзанна працювала на телебаченні, зокрема над створенням дитячих передач та проєктів для «Nickelodeon», згодом писала книжки для дітей та підлітків.

Її дебютний роман «Gregor the Overlander», який став першою частиною літературної серії «The Underland Chronicles», був виданий у 2003 році, ідея про книгу з’явилась у письменниці після згадки про «Алісу в Країні див», подумавши про те, що сьогодні імовірніше провалитися у каналізаційний люк, аніж у дивосвіт.

В межах серії вийшло ще декілька книжок:

  • «Gregor and the Prophecy of Bane» (2004);
  • «Gregor and the Curse of the Warmbloods (2005)»;
  • «Gregor and the Marks of Secret» (2006);
  • «Gregor and the Code of Claw» (2007).

Справжню популярність та визнання читачів авторка здобула після публікації роману «Голодні ігри» у 2008 році, книга стала першою частиною однойменної трилогії, у яку згодом увійшли ще декілька частин:

Роман «Голодні ігри» шістдесят тижнів очолював рейтинг бестселерів «The New York Times», журнал «Time» включив Сюзанну Колінз до списку ста найвпливовіших людей 2010 року.

Книги Сюзанни Колінз були екранізовані компанією «Lionsgate» й на рівні з книгами стали культовими творами у світі кінематографа.

Переглянути фрагмент або купити книги Сюзанни Колінз ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image