Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/syuzanna-klark/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сюзанна Кларк - книги та біографія

Сюзанна Кларк

Повне ім'я:Susanna Clarke

Сюзанна Кларк - сучасна британська письменниця, фентезійні твори якої читають у всьому світі.

Сюзанна народилась 16 листопада 1959 року у місті Ноттінгем у родині священнослужителя методистської церкви.

Через специфіку батьківської роботи у дитинстві встигла пожити у різних містах Англії та Шотландії, освіту здобула у коледжі святої Гільди при Оксфордському університеті, де вивчала економіку, філософію та політологію.

Свої перші оповідання Сюзанна Кларк почала писати після відвідування курсів з письменницької майстерності, які проводив відомий письменник Колін Ґрінленд - її майбутній чоловік.

Дебютна книга авторки «Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл» була видана у 2004 році, проте робота над книгою тривала з 1992 року.

Альтернативна історія Англії ХІХ століття та головні герої-чаклуни були високо оцінені читачами та багатьма літературними преміями, так у 2004 році книга потрапила у довгий список Букерівської премії, у 2005 році книга «Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл» отримала премію «Г’юго» за найкращий роман, премію «Ґеффен» та «Всесвітню премію фентезі».

Друга книга письменниці, збірка коротких історій «Леді з Ґрейс-Адью та інші історії» була видана у 2006 році, а її третя книга «Піранезі» побачила світ у 2020 році - через 14 років з моменту публікації минулого твору.

Книги Сюзанни Кларк не втрачають популярності як на Британських островах, так й на великій землі, переглянути та купити книги Сюзанни Кларк українською мовою можна в інтернет-магазині Книгарня «Є», а також офлайн-магазинах нашої мережі по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image