Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/syu-blek-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сью Блек - книги та біографія

Сью Блек

Повне ім'я:Sue Black

Сью Блек - сучасна шотландська судова антропологиня й науковиця, докторка біології та філософії, одна з провідних анатомісток у світі. Проректорка Університету Ланкастера з питань взаємодії з громадськістю. Майбутня науковиця світового рівня народилася в містечку Інвернесс, Шотландія, освіту здобула в Королівській академії Інвернеса, згодом навчалась в Абердинському університеті, де отримала ступінь бакалавра з анатомії людини.

Брала участь в групі провідних фахівців, які розслідували воєнні злочини у Косово та однією з перших судових медиків вирушила до Таїланду після цунамі в Індійському океані.

Сью - популярна спікерка й визнана фахівчиня, яка нерідко виступає у ЗМІ, про її роботу були зняті декілька документальних фільмів, також вела дуже успішний серіал на BBC 2 «History Cold Case».

Сью Блек була новатором у розробці методів і створенні баз даних для підтвердження або спростування причетності підозрюваних на основі фотографій рук або кистей. У 2009 році Блек застосувала аналіз візерунків вен для підтвердження особи підозрюваного в насильстві над дітьми, який потім визнав свою провину. Це був перший випадок, коли ця методика була використана для винесення кримінального вироку. Багаторічний досвід роботи й унікальні авторські розробки стали підґрунтям для написання чисельних наукових та науково-популярних праць, найвідоміші з яких:

Книги Сью Блек запрошують читачів у захопливу подорож людським тілом й розкривають таємниці кісток, здатних повернути загублені імена. Переглянути фрагмент тексту та купити книги Сью Блек ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image