Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/susanna-isern/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сусанна Ісерн - книги та біографія

Сусанна Ісерн

Повне ім'я:Susanna Isern

Сусанна Ісерн - сучасна іспанська дитяча письменниця та психологиня, перу якої належать понад 90 книжок!

Сусанна народилась у 1978 році в місті Сео-де-Урхель, працювала терапевтом, наразі обіймає посаду професора в університеті Universidad Europea del Atlántico. У своїй творчості вона поєднує пристрасть до письма з психологією, створюючи цікаві та корисні книги для дітей та дорослих.

Літературний дебют Сусанни Ісерн відбувся у 2011 році з виходом книги «¡Pilú, Pilú!», впродовж наступних років письменниця напише та видасть ще декілька десятків творів, найвідоміші з яких:

Книги Сусанни Ісерн високо оцінили не лише на батьківщині, але й у багатьох країнах світу, література письменниці перекладається арабською, англійською, італійською, китайською, німецькою, румунською, турецькою, українською та французькою мовами, а за даними авторки, її твори прочитали близько мільйона читачів!

Книги письменниці спонукають до роздумів та вчать важливим життєвим цінностям, а ілюстрації в її книгах грають важливу роль у створенні атмосфери та передачі емоцій читачам.
Переглянути та купити книги Сусанни Ісерн можна в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або в наших офлайн-магазинах по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image