Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/styven-protero/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Протеро - книги та біографія

Стівен Протеро

Стівен Річард Протеро (1960) - це сучасний американський письменник, релігієзнавець та історик, викладач релігієзнавства Бостонського університету. 

Ступінь бакалавра майбутній науковець отримав у Єльському коледжі, навчання продовжив у Гарвардському університеті, де здобув ступінь магістра, а згодом і ступінь PhD (Доктор філософії) в галузі вивчення релігій.

Бібліографія автора, яка налічує майже десяток книжок бере свої витоки у далекому 1996 році з публікації книги «The White Buddhist: The Asian Odyssey of Henry Steel Olcott» (Білий Буддист: Азійська Одіссея Герні Стіла Олкотта), у 1997 році книгу було відзначено Американською Академією Релігій як «краща дебютна книга з історії релігій».

Наприкінці 2003 року світ побачила «American Jesus: How the Son of God Became a National Icon» (Американський Ісус: Як Син Божий Став Національною Іконою) - краща книга року за версією видання «Publishers Weekly».

Третя книга Протеро «Religious Literacy: What Every American Needs to Know - And Doesn't» (Релігійна Грамотність: Що Має знати Кожен Американець - І Не Знає) була опублікована у 2007 році, а за три роки, у 2010 автор презентував «Вісім релігій, що панують у світі: чому їхні відмінності мають значення», яка стала світовим бестселером за версією «New York Times».

Пізніше будуть видані ще декілька книжок: «The American Bible: How Our Words Unite, Divide, and Define a Nation» (2012), «Why Liberals Win The Culture Wars» (2016), «Religion Matters: An Introduction to the World's Religions» (2020) та «God the Bestseller: How One Editor Transformed American Religion a Book at a Time» (2023).

Книги Стівена Протеро отримали тисячі схвальних відгуків, а завдяки своєму внеску в галузь релігієзнавства сам автор став відомою персоною в академічних та медійних колах, неодноразово виступав з коментарями у топових телепрограмах The Colbert Report, The Daily Show with Jon Stewart, The Oprah Winfrey Show, The O’Reilly Factor, та The Today Show та пише для популярних журналів та газет, зокрема New York Times, Wall Street Journal, USA Today, Newsweek та інших.

Особливість стилю автора полягає у глибинному та аналітичному підході до вивчення релігій та релігійних традицій, Протеро досліджує основні переконання, практики та культурні контексти багатьох релігій, сприяючи підвищенню розуміння їхніх особливостей. Праці автора стануть справжнім путівником у світі релігійного пізнання, а купити книги Стівена Протеро можна швидко та вигідно в Книгарні «Є».Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image