Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/styuart-terton/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стюарт Тертон - книги та біографія

Стюарт Тертон

Повне ім'я:Stuart Turton

Стюарт Тертон - сучасний британський журналіст та письменник, дебютний роман якого став справжнім світовим бестселером!

Майбутній автор декількох книжок народився у 1980 році у містечку Віднес у Англії, освіту здобув в Ліверпульському університеті, в якому вивчав англійську мову та філософію.

Після випуску з університету Тертон вирушив у мандрівку світом на пошуки себе, впродовж року викладав англійську мову в Шанхаї, встигнув пожити в Об’єднаних Арабських Еміратах, де працював журналістом, проте згодом повернувся на батьківщину, аби почати роботу над написанням роману.

Публікація дебютної книги Стюарта Тертона «Сім смертей Евелін Гардкасл» відбулася у лютому 2018 року, роман є комбінацією детективу з елементами фантастики та жахів, твір високо оцінили не лише читачі, але й декілька літературних премій. У 2019 році роман увійшов до короткого списку премії «Strand Magazine Critics Awards» та довгого списку премії «Glass Bell Award», свого часу книга потрапила до списку бестселерів нашої мережі.

Друга книга письменника «The Devil and the Dark Water» була видана у жовтні 2020 року, книга увійшла до шорт-листа премії «Кинджал Яна Флемінга» Асоціації письменників-криміналістів й стала трилером місяця за версією книжкової мережі «Waterstone».

Автор не сидить без діла, тож поціновувачі заплутаних детективних історій найближчим часом зможуть насолодитися новинкою автора, публікація нової книги «The Last Murder at the End of the World» запланована на 2024 рік.

Літературні шедеври письменника перекладені сорока мовами й продані накладом понад мільйон примірників, пориньте в захопливий сюжет та непередбачувані небезпеки й ви, купити книги Стюарта Тертона українською та англійською мовами ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image