Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-kovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Кові - книги та біографія

Стівен Кові

Американського письменника Стівена Річардза Кові ще за життя визнали одним із найуспішніших людей США. Особистість Кові поєднує кілька амплуа: освітянин, письменник, підприємець, автор популярних мотиваційних промов, фахівець у сфері лідерства та менеджменту, консультант. Найвідомішою книгою Стівена Кові є «Сім звичок надзвичайно ефективних людей». Видання, що стало бестселером, перекладене багатьма мовами.

Стівен Кові народився 1932 року в місті Солт-Лейк-Сіті, що у штаті Юта. У дитинстві Стівена приваблював спорт, проте через проблеми з кістками перемкнув увагу на науку й вирішив торувати шлях у ній. Стівен Кові став бакалавром наук із ділового адміністрування в Університеті Юти, магістром ділового адміністрування в Гарварді та доктором релігійної освіти в Університеті Бригам Янг. В останні роки життя Стівен Кові був професором у Школі бізнесу Джона Гантсмена. Помер у липні 2012 року через ускладнення, спричинені падінням із велосипеда. Стівен Кові – володар десяти почесних звань.

Працею життя Стівена Кові вважається книга «Сім звичок високоефективних людей», що побачила світ у 1989 році. Загальний наклад цього видання становить понад 25 мільйонів екземплярів. За версією видання «Chief Executive», «Сім звичок…» є найбільш впливовою книжкою минулого століття про бізнес. На сторінках видання автор пояснив, як втілювати бажання в реальність. Головні рекомендації Стівена Кові, викладені в книжці, гласять: прагнення до досконалості є запорукою ліпшої якості життя; домогтися бажаного можливо, якщо навчитися ігнорувати вплив обставин; справжній успіх приходить тоді, коли кожна задіяна в справі сторона отримує вигоду. Стівен Кові зосереджується не на миттєвому вирішенні проблеми, а на переосмисленні цінностей та виробленні нових навичок, завдяки яким читач позитивно змінює підхід до життя. Свій авторський підхід Стівен Кові називає «етикою характеру» – замість возвеличувати малоефективні техніки самонавіювання він пропонує розвивати людські чесноти.

Стівен Кові також є автором книг «Восьма звичка: від ефективності до величі», «Третя альтернатива» та багатьох інших.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image