Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-kovi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Кові

Стівен Кові

Життєпис

Американського письменника Стівена Річардза Кові ще за життя визнали одним із найуспішніших людей США. Особистість Кові поєднує кілька амплуа: освітянин, письменник, підприємець, автор популярних мотиваційних промов, фахівець у сфері лідерства та менеджменту, консультант. Найвідомішою книгою Стівена Кові є «Сім звичок надзвичайно ефективних людей». Видання, що стало бестселером, перекладене багатьма мовами.

Стівен Кові народився 1932 року в місті Солт-Лейк-Сіті, що у штаті Юта. У дитинстві Стівена приваблював спорт, проте через проблеми з кістками перемкнув увагу на науку й вирішив торувати шлях у ній. Стівен Кові став бакалавром наук із ділового адміністрування в Університеті Юти, магістром ділового адміністрування в Гарварді та доктором релігійної освіти в Університеті Бригам Янг. В останні роки життя Стівен Кові був професором у Школі бізнесу Джона Гантсмена. Помер у липні 2012 року через ускладнення, спричинені падінням із велосипеда. Стівен Кові – володар десяти почесних звань.

Працею життя Стівена Кові вважається книга «Сім звичок високоефективних людей», що побачила світ у 1989 році. Загальний наклад цього видання становить понад 25 мільйонів екземплярів. За версією видання «Chief Executive», «Сім звичок…» є найбільш впливовою книжкою минулого століття про бізнес. На сторінках видання автор пояснив, як втілювати бажання в реальність. Головні рекомендації Стівена Кові, викладені в книжці, гласять: прагнення до досконалості є запорукою ліпшої якості життя; домогтися бажаного можливо, якщо навчитися ігнорувати вплив обставин; справжній успіх приходить тоді, коли кожна задіяна в справі сторона отримує вигоду. Стівен Кові зосереджується не на миттєвому вирішенні проблеми, а на переосмисленні цінностей та виробленні нових навичок, завдяки яким читач позитивно змінює підхід до життя. Свій авторський підхід Стівен Кові називає «етикою характеру» – замість возвеличувати малоефективні техніки самонавіювання він пропонує розвивати людські чесноти.

Стівен Кові також є автором книг «Восьма звичка: від ефективності до величі», «Третя альтернатива» та багатьох інших.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.