Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-chboski/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Чбоскі - книги та біографія

Стівен Чбоскі

Повне ім'я:Stephen Chbosky

Стівен Чбоскі (Stephen Chbosky) - відомий американський сценарист, режисер та письменник, підліткові романи якого неодноразово ставали бестселерами «New York Times».

Народився 25 січня 1970 року в Піттсбурзі, штат Пенсильванія. Після закінчення середньої школи Чбоскі вступив до Університету Південної Каліфорнії, де навчався на сценариста, здобувши освіту дебютував як сценарист та актор з фільмом «Чотири кути». З середини 1990-х років Чбоскі почав писати сценарії та літературні твори, автор зізнається, що на його творчість справили величезний вплив книги Френсіса Скотта Фіцджеральда й драматурга Теннессі Вільямса.

Стівен Чбоскі - співавтор сценарію діснеївської «Красуні та чудовиська», сценарист й режисер фільму «Диво», заснованого на однойменному романі Р. Дж. Паласіо.

Роботу над своїм першим романом «Привіт, це Чарлі! або Переваги сором'язливих» у якому йдеться про емоційне зростання та дорослішання головного героя Stephen Chbosky розпочав у 1994 році, проте друком роман вийшов лише у 1999 році, відразу ставши шалено популярним серед американської підліткової авдиторії.

У 2007 році газета «New York Times» написала, що загалом було продано більше ніж 700,000 примірників цієї книги.

Друга книга письменника, роман «Уявний друг» (Imaginary Friend) побачив світ через 20 років після видання попередньої книги й також отримав високу оцінку від читачів та критиків.

Книги Стівена Чбоскі не втрачають популярності й серед сучасних читачів, а сам автор залишається активним у літературному та кінематографічному світі, продовжуючи працювати над новими проєктами й викликами.

Переглянути твори автора та купити книги Стівена Чбоскі ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image