Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/skott-kouton/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Скотт Коутон - книги та біографія

Скотт Коутон

Повне ім'я:Scott Cawthon

Скотт Коутон - американський графічний дизайнер, письменник та продюсер, культовий розробник відеоігор, який подарував світу горор-гру «Five Nights at Freddy`s». Майбутній автор чисельних книжок за мотивами гри й продюсер однойменного фільму Скотт Коутон народився 4 червня 1978 року в Г’юстоні, штат Техас.

Свою кар'єру в розробці ігор він розпочав зі створення самофінансованих християнських пригодницьких ігор, перша професійна гра Коутона називалася «Iffermoon».
У 1996 році він навчався у Г'юстонському інститут мистецтв, де здобув навички створення комп'ютерної графіки.

Культова гра «Five Nights at Freddy`s» Скотта Коутона побачила світ у 2014 році, рецензенти високо оцінили атмосферу, звукове оформлення та механіку гри, хоча дехто вважав, що гра не має особливої цінності для повторного проходження. Вона стала предметом відеороликів на «YouTube» й здобула велику кількість прихильників. Успіх гри призвів до запуску медіа-франшизи, включаючи сиквели та книги.
У грудні 2015 року Коутон оголосив про вихід свого першого роману «П'ять ночей у Фредді: Нерозказана історія», пізніше перейменований на «П'ять ночей із Фредді. Книга 1. Срібні очі».
Згодом автор напише та видасть ще декілька пригодницьких горор-романів, які стали популярними серед підліткової авдиторії читачів з усього світу:

Книги Скотта Коутона оцінять не лише фанати гри «П'ять ночей із Фредді», але й поціновувачі заплутаних історій з елементами горору й детективу.

Переглянути асортимент творів та купити книги Скотта Коутона ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image