Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sizhan-dzhey-dzhao/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сіжань Джей Джао - книги та біографія

Сіжань Джей Джао

Повне ім'я:Xiran Jay Zhao

Сіжань Джей Джао - сучасна письменниця китайського походження, ютюберка та косплеєрка, яка мешкає в Канаді.

Майбутня письменниця народилася 29 вересня 1997 року у Китаї, коли дівчинці було п’ять років її родина іммігрувала до провінції Британська Колумбія, Канада. Освіту здобула в Університеті Саймона Фрейзера у Ванкувері, в якому вивчала біохімічні дослідження захворювань.

Книги авторки - це переважно науково-фантастичні та фентезійні романи, невіддільною частиною яких є китайська міфологія та історія.

Дебютний роман письменниці «Залізна вдова» (Iron Widow) був виданий у 2021 році, на сторінках книги Сіжань спробувала поєднати стародавню історію Китаю та захопливу оповідь про сміливу головну героїню, прикрасивши це своєю любов’ю до аніме та китайських гаремних драм. Того ж року книга протрималась 34 тижні на першому місті у списку бестселерів «New York Times» та здобула нагороду Премії Британської науково-фантастичної асоціації, відзнаку «Goodreads Choice Award» та номінована на «Locus Awards».

У 2022 році авторка написала та видала книгу «Захарій Їн та Імператор драконів» (Zachary Ying and the Dragon Emperor), вихід наступної книги письменниці «Залізна вдова 2: Небесний тиран» (Iron Widow 2: Heavenly Tyrant) запланований на 2024 рік.

Пориньте в атмосферу захопливих фентезі-пригод разом з творами Сіжань Джей Джао, купити книги авторки українською мовою ви можете в офлайн-книгарнях мережі Книгарня «Є», або просто зараз в нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image