Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/simona-deyvis/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Симона Дейвіс - книги та біографія

Симона Дейвіс

Повне ім'я:Simone Davies

Симона Дейвіс - відома Нідерландська Монтессорі-педагогиня та засновниця школи Монтессорі в Амстердамі, яка працює в галузі освіти вже понад двадцять років.

Своєю метою авторка бачить навчання не лише дітей, але і їхніх родини, книги Симони Дейвіс - це чітке й зрозуміле керівництво для тих батьків, які прагнуть організувати освітній простір та отримувати задоволення від виховання своїх малюків.

Дебютна книга письменниці «Монтессорі для малюків. Як виховати допитливу й відповідальну дитину. Посібник для батьків» була видана у 2019 році, з того часу викладені Дейвіс ідеї допомагають родинам з дітьми 1-3 роки з усього світу впроваджувати принципи Монтессорі в їхніх домівках.

Впродовж наступних років авторка напише та видасть ще декілька книг:

  • «The Montessori Baby: A Parent's Guide to Nurturing Your Baby with Love, Respect, and Understanding»;
  • «The Montessori Child: A Parent's Guide to Raising Capable Children with Creative Minds and Compassionate Hearts».

Література Симони Дейвіс допоможе вам посіяти насіння, з якого поросте дитяча повага та відповідальність, на сторінках своїх книжок педагогиня дає змістовні поради щодо того, як правильно побудувати міцні стосунки з вашим малюком.

Переглянути асортимент та купити книги Симони Дейвіс ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image