Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/shon-kovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Шон Кові - книги та біографія

Шон Кові

Повне ім'я:Sean Covey

Шон Кові - американський коуч, бізнес-керівник, спікер та письменник, книги якого допомагають читачам досягати поставленої мети та реалізувати свій потенціал.

Майбутній автор декількох книжок народився 17 вересня 1964 року в родині Стівена Кові - освітянина, мотиваційного спікера та письменника.

Освіту Шон Кові здобував спочатку в Університеті Бригама Янга, згодом здобув ступінь МВА в Гарвардській школі бізнесу.

Завдяки гарній освіті отримав роботу в «FranklinCovey» де встигнув попрацювати керівником практики продуктивності, віцепрезидентом з роздрібних магазинів та віцепрезидентом з інновацій, працюючи в компанії він почав писати книги з бізнес-психології та навчання, найвідоміші з яких:

Натхненням та прикладом для написання науково-популярних праць для Шона стала книга його батька «7 звичок надзвичайно ефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості. З новими розділами» яка вже понад 30 років залишається справжнім світовим бестселером серед мотиваційної літератури та книжок з психології.

Книги Стівена Кові пропонують практичні поради та стратегії для розкриття підліткового та дорослого потенціалу, розвитку характеру та лідерських якостей.

Обираючи цікаву та пізнавальну літературу яка допоможе на шляху до здійснення мрій та успіху радимо купити книги Шона Кові, які вже стали вчителями мільйонів читачів з усього світу.

Замовити книги можна на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image