Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/shelbi-meg-yurin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Шелбі Мег'юрін - книги та біографія

Шелбі Мег'юрін

Повне ім'я:Shelby Mahurin

Шелбі Мег'юрін - сучасна американська письменниця з маленького містечка Терре-Гот, штат Індіана, авторка декількох фентезійних романів, які стали справжніми бестселерами.

Шелбі народилась 21 травня 1992 року, дитинство дівчини минуло на невеликій фермі в сільській місцевості Індіани. Наразі живе усамітненим життям з чоловіком та дітьми, тож додаткова інформація про діяльність та її творчість обмежена.

Дебютна книга Шелбі Мег'юрін «Змія і Голуб. Книга 1» (Serpent & Dove) була видана у 2019 році, роман став першою частиною однойменної трилогії та посів друге місце у списку бестселерів New York Times.

Першу та наступні книги Шелбі Мег'юрін високо оцінили як закордонні, так і українські читачі, поєднання романтичного фентезі в дусі середньовіччя з темами магії, релігії та епічною сюжетною лінією полювання на відьом не залишить байдужим жодного поціновувача жанру.

Друга книга письменниці «Кров й мед» (Blood & Honey) була видана у 2020 році, а вже за рік авторка презентувала й фінальну, третю частину серії під назвою «Gods & Monsters» (Боги й монстри).

На 2023 рік запланована публікація нової книги авторки «The Scarlet Veil» (Пурпурна вуаль), яка стане першою книгою нової книжкової серії.
Творчість письменниці має значну аудиторію прихильників як серед підлітків, так і серед дорослих поціновувачів фентезі, купити книги Шелбі Мег'юрін з доставкою по Україні та за кордом ви можете в нашому інтернет-магазині, або фізичних магазинах мережі Книгарня «Є».Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image