Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/shari-lapena/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Шарі Лапена - книги та біографія

Шарі Лапена

Повне ім'я:Shari Lapena

Шарі Лапена - сучасна канадська письменниця, яка спеціалізується на детективах, романах й трилерах.

Майбутня авторка бестселерів за версією «New York Times» та «UK Sunday Times» народилася 29 грудня 1960 року в Канаді, перед початком письменницької кар’єри встигла попрацювати вчителькою англійської мови та літератури й навіть адвокаткою.

Популярність та визнання локальних читачів Шарі Лапена здобула відразу після публікації її дебютного роману «Things Go Flying» у 2008 році, світове визнання письменниця отримала після публікації свого першого трилеру «Подружжя по сусідству» (The Couple Next Door), який став світовим бестселером та продався загальним накладом у понад 4 мільйони копій!

Надалі авторка напише та видасть ще декілька гостросюжетних детективних романів й трилерів, найвідоміші з яких:

Книги Шарі Лапін знайшли своїх читачів у понад сорока країнах світу, авторська здатність створювати неочікувані повороти сюжету і яскравих персонажів, які кохають, ненавидять й приховують таємниці змусить вас вимагати продовження й триматимуть в напрузі з перших сторінок.

Радимо купити книги Шарі Лапін поціновувачам динамічних історій й непередбачуваних поворотів подій, зробити це вигідно та зручно ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» на сторінці нижче, або завітавши в офлайн-книгарні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image