Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/serhij-dyachenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Дяченко

Сергій Дяченко

Життєпис

Сергій Дяченко – український російськомовний фантаст, який творить разом із дружиною Мариною Дяченко, народився 14 квітня 1945 року. Закінчив Київський медичний інститут, після чого працював психіатром. Має ступінь кандидата біологічних наук. У 1989 році закінчив Всеросійський державний інститут кінематографії на сценарному факультеті, а ще раніше отримав членство в Союзі кінематографістів СРСР (1987) та Союзі письменників СРСР (1983). У 1987 році разом із режисером та оператором став лауреатом Національної премії ім. Т. Г. Шевченка за науково-популярний фільм «Зірка Вавилова», що був знятий на Київській кіностудії науково-популярних фільмів.

До співпраці із Мариною Дяченко, він опублікував книгу «Золотий дощ» (1982), у яку увійшли оповідання та повість українською мовою. Далі він працював переважно над україномовними кіносценаріями «Жах» (1991), «Крутіж» (1992), «Оксамит і залізо» (1994) та російською «Зірка Вавілова» (1988). Перший спільно виданий роман «Брамник» (1994), як і «Авантюрист» (2000), написані в жанрі класичного фентезі, мало чим відрізнялися від інших книг цього жанру. Але вже починаючи із роману «Шрам» (1996), Дяченки показали себе як майстри опису характеру людини. Думки та вчинки персонажів показані так, що сприймалися як зовсім живі люди. Це вміння проявилося у обох авторів, адже Сергій був автором кіносценаріїв, а Марина почала писати ще в чотирирічному віці. Про себе автори кажуть, що пишуть в жанрі «м-реалізму», але не пояснюють значення першої літери. Загалом у їхній спільній творчій скарничці можна знайти більше 30 романів та повістей, а також десятки оповідань.

Сергій та Марина Дяченки є лауреатами великої кількості літературних премій із галузі фантастики, а також членами письменницьких спілок України та Російської Федерації. Зокрема їх було визнано найкращими письменниками-фантастами Європи на Всесвітніх та Всеєвропейських зборах фантастів «Єврокон – 2005», що проходили у Глазго. У 2009 році письменники переїхали із Києва до Москви, а через чотири роки – до США і з того часу проживають у штаті Каліфорнія. Там вони працюють над сценаріями до фільмів та серіалів і за власними висловлюваннями, не пишуть романів. Вони переживають особистісну кризу через те, що світ, який вони знали, розвалився, а в нових реаліях потрібні нові герої та історії.  

Сортувати по
Пандем
-3%
Пандем
Марина Дяченко
156 грн
152 грн
Купити
Промінь
-2%
Промінь
Марина Дяченко
166 грн
162 грн
Купити
Варан
-2%
Варан
Марина Дяченко
141 грн
138 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%