Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/saymon-bekett/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Саймон Бекетт - книги та біографія

Саймон Бекетт

Повне ім'я:Simon Beckett

Народився:20 квітня 1960 року

Саймон Бекетт - сучасний британський журналіст та письменник, автор популярних детективів та трилерів, які видаються мільйонними накладами. Народився 20 квітня 1960 року у місті Шеффілд, Південний Йоркшир, Англія. Перш ніж стати письменником, Саймон Бекетт викладав англійську мову в Іспанії, також грав у декількох невдалих музичних групах, писав для часописів The Observer, The Times та The Daily Telegraph.

Перша книга автора «Тонкі лінії» була видана у 1994 році, впродовж 1990-х років автор напише та видасть ще декілька самостійних трилерів:

  • «Тварини» (1995);
  • «Там, де дим» (1997);
  • «Володіння Джейкобом» (1998).

Справжню популярність та всесвітнє визнання автор отримав після публікації першої книги серії про Девіда Гантера, ця літературна серія була перекладена 29-ма мовами й складається з шести книг:

У 2014 році автор видає ще один самостійний твір - «Stone Bruises», а з 2021 працює над новою книжковою серією про роботу лондонської поліції «Джона Коллі», в межах якої вже видана книга «Загублений».

Книги Саймона Бекетта стали популярні не лише на континентальній Європі, але й серед читачів у всьому світі. У 2019 році письменник отримав європейську книжкову нагороду «Ripper Award».

На сторінках своїх творів автор створює напружені та непередбачувані сюжети, які доповнює деталізованими описами злочинів та цікавими персонажами.

Переглянути та купити книги Саймона Бекетта можна в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», а також у наших офлайн-книгарнях по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image