Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sara-penner/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сара Пеннер - книги та біографія

Сара Пеннер

Сара Пеннер - сучасна американська письменниця з Канзасу. Перед тим як розпочати справжню письменську кар’єру та видати дебютний бестселер, Сара працювала редакторкою у щотижневику та письменницею-фрілансеркою. Після тринадцяти років роботи у сфері фінансів, залишила посаду аби присвятити себе письменству.

Серйозно писати почала у 2015-у році після відвідання лекції Елізабет Гілберт, наразі письменниця живе у Флориді, є членкинею Асоціації жінок-письменниць фантастики.

Книги Сари Пеннер стали популярними не лише на батьківщині, а й багатьох країнах світу завдяки своїм захопливим сюжетам та цікавому стилю письма.

Перша книга авторки «Зникнення аптекарки» (The Lost Apothecary) була видана у 2021-у році, історія про таємничу спільноту жінок потрапила до списку бестселерів New York Times, та була номінована на премію Goodreads Choice Award у жанрі історична фантастика.

За два роки, у березні 2023 року була видана друга книга письменниці «Лондонське Товариство Сеансів» (The London Séance Society) - історія про двох сміливих жінок, які полюють за правдою та справедливістю.

Обидва романи отримали схвальні відгуки та створили для письменниці реноме нового, багатообіцяючого голосу в жанрі історичної фантастики.

Дізнайтеся таємницю отрути з книги «Зникнення аптекарки», переглянути та купити книги Сари Пеннер можна у магазинах мережі Книгарня «Є».Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image