Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sara-nisha-adams-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сара Ніша Адамс - книги та біографія

Сара Ніша Адамс

Сара Ніша Адамс - сучасна британська письменниця та редакторка, відома своїм дебютним романом «Список для читання» який здобув популярність завдяки своєму теплому і зворушливому сюжету про книги, дружбу та дивовижний світ літератури.

Висвітлюючи й інші переконливі теми, такі як психічне здоров'я, самотність та родина, роман є динамічним інструментом, який може спокусити будь-кого стати книжковим хробаком.

Sara Nisha Adams народилася і виросла в Гартфордширі, а зараз мешкає у Лондоні. Вона має індійське походження, що значно вплинуло на її світогляд та творчість. Її бабуся та дідусь переїхали до Великобританії з Індії, ця спадщина знайшла відображення в її літературних творах.

Дідусь по материнській лінії часто запитував Сару, яку книгу вона читає, коли та приїжджала до нього в гості. У його будинку сім'я розмовляла переважно гуджараті, якою дівчинка не володіла, тож, будучи сором'язливою дитиною, вона ховалася за книжками, які й стали важливою частиною її життя.

Книги Сари Ніши Адамс знайдуть відгук в серцях книголюбів та всіх, хто цінує проникливі сюжети й теплу атмосферу.

Познайомитися з відгуками та купити книги Сари Ніши Адамс (Sara Nisha Adams) ви можете прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті, або завітавши в офлайн-книгарні мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image