Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/saba-takhir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Саба Тахір - книги та біографія

Саба Тахір

Повне ім'я:Sabaa Tahir

Саба Тахір - сучасна американська письменниця, фентезійні підліткові романи якої продаються мільйонними накладами й увійшли до списку 100 найкращих фентезійних книг усіх часів за версією журналу «TIME».

Народилася 7 листопада 1983 року в Лондоні, проте невдовзі її батьки переїхали до штату Каліфорнія, США, освіту Саба Тахір здобула в Каліфорнійському університеті Лос-Анджелеса, згодом працювала редакторкою в газеті «Вашингтон пост» та журналісткою.

Дебютна книга письменниці, фентезійний роман «Серед золи вуглина» побачив читачів у 2015 році, сюжет про родинні стосунки, порятунок сестрою брата й тиранічне суспільство схвально сприйняли читачі та літературні критики, невдовзі права на екранізацію твору купила компанія «Paramount Pictures».

Книги Саби Тахір - це одна видана тетралогія «Ember Quartet», в межах якої вийшли наступні частини:

Також авторка видала серію графічних романів, сюжет яких розгортається за кілька років до подій тетралогії «Ember Quartet»:

  • «A Thief Among the Trees»;
  • «A Spark Within the Forge».

У 2022 році авторка видала сучасний молодіжний роман «All My Rage» - це її перша книга про життя та кохання без фентезійної складової.

Публікації нової книги авторки «HEIR» запланована на жовтень 2024 року.

Саба Тахір чудово вдається створювати сюжети з живими та багатогранними персонажами, які захоплюють історіями про боротьбу та стосунки з перших сторінок.

Твори Тахір часто містять елементи інтриги, таємниць та загадок, які стимулюють читачів думати та розв'язувати головоломки разом з героями та викликають широкий спектр емоцій - від сміху та радості до смутку та відчуття співчуття.
Переглянути асортимент та купити книги Саби Тахір за приємними цінами та зі швидкою доставкою ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image