Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rut-vea/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Рут Веа - книги та біографія

Рут Веа

Повне ім'я:Ruth Warburton (Ruth Ware)

Рут Веа - сучасна британська письменниця, психологічні трилери якої були перекладені на сорок мов світу, й неодноразово ставали бестселерами Sunday Times та New York Times. 

Її справжнє імʼя - Рут Варбертон, творчий псевдонім авторка обрала аби розмежувати свою творчість та випускати кримінальні романи, тоді як під власним імʼям видає young-adult фентезі. Рут народилась у 1977 році у містечку Льюїс, графство Східний Сассекс, що в Англії. Освіту здобула в Манчестерському університеті, де вивчала англійську мову, там же закохалась у староанглійські та середньовічні англійські тексти.

Перші книги Рут Веа були опубліковані під її справжнім імʼям, так у 2013 році був опублікований її дебютний твір «A Witch Alone», який став першою книгою серії «Winter trilogy».

Друга книга серії «A Witch in Winter» та третя «A Witch in Love» були видані у тому ж 2013 році.

Справжню популярність та світове визнання письменниця отримала після публікації свого першого трилеру «У лісі, лісі темному» (2015), книга стала бестселером за версією декількох видань, та принесла письменниці тисячі фанатів.

National Public Radio визнало «У лісі, лісі темному» кращою книгою 2015 року.

Впродовж наступних років Рут Веа не розчарує своїх прихильників:

У 2016 році була видана книга «The Woman in Cabin 10», твір був номінований на премію Goodreads Choice Awards серед трилерів.

У 2017 році був виданий роман «The Lying Games»;

У 2018 році читачі побачили трилер «Смерть місис Вествей» (The Death of Mrs Westaway);

Вже за рік, у 2019-му, друком вийшла книга «Поворот ключа» (The turn of the key);

Авторське натхнення та її бажання працювати вражають, не зраджуючи власним традиціям, впродовж наступних років Рут Веа тішила поціновувачів детективів та трилерів новими книгами:

  • «Одне за одним» (One by One) у 2020 році, у 2021 році книга потрапила у шорт-лист премії Сталевий кинджал Яна Флемінга;
  • «The IT Girl» у 2022 році;
  •  «Zero Days» у 2023 році.

Атмосферні та лячні психологічні трилери письменниці сподобаються поціновувачам якісної, сучасної літератури.

В інтернет-магазині Книгарня «Є» ви зможете купити книги Рут Веа не лише українською, але й англійською мовою, також запрошуємо завітати в офлайн-книгарні мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image