Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rustem-khalil/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Рустем Халіл - книги та біографія

Рустем Халіл

Народився:3 квітня 1983 року

Рустем Халіл - вітчизняний журналіст та письменник кримськотатарського походження. Народився 3 квітня 1983 року у місті Чирчик, Ташкентської області, Узбецької РСР, освіту здобув у Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського.

Рустем встиг попрацювати позаштатним кореспондентом газети «Півострів», у щотижневику «Коментарі», репортером на телеканалі «ATR», на Радіо Свобода та в Українській правді, писав репортажі, займався журналістськими розслідуваннями та політичною аналітикою.

Дебютна книга «Часу немає» побачила світ у 2023 році, над створенням історії про київського юриста письменник працював впродовж 15 років.

У планах автора написати другий роман про переміщення в часі, а поки пропонуємо вам познайомитися з фрагментом першого твору та купити книгу Рустема Халіла в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», наші вигідні ціни та зручна доставка по Україні та за кордон вас приємно вразять.

Просто натисніть «купити» на сторінці книги, заповніть контактні дані й замовлення почне формуватися для подальшої доставки.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image