Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rupi-kaur/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Рупі Каур - книги та біографія

Рупі Каур

Повне ім'я:Rupi Kaur

Народився:4 жовтня 1992 року

Рупі Каур - сучасна канадська блогерка, ілюстраторка, фотографка та письменниця індійського походження, яка стала однією з найпопулярніших insta-поетес цього десятиліття.

Майбутня авторка бестселерів з’явилася на світ 4 жовтня 1992 року в штаті Пеннджаб, Індія, коли дівчинці минало чотири, її родина емігрувала до Торонто, Канада.

Світову популярність та визнання серед читачів авторка здобула після виходу дебютної збірки віршів «Молоко і мед» (Milk and Honey) у 2014 році, яка вразила читачів своєю оригінальністю, відвертістю та звертанням до широкого спектра тем. Станом на 2017 рік, книга перекладена більше ніж на тридцять мов світу, а її продажі перевалили за 2,5 мільйони примірників.

Шалений успіх став неабиякою мотивацією для авторки, так у 2017 році читачі побачили її другу книгу «Сонце та її квіти» (The Sun and Her Flowers), а у 2020 році бібліографія авторки поповнилася збіркою «Домашнє тіло» (Home Body).
Книги Рупі Каур характеризуються особливим стилем, який контрастує з більшістю сучасної поезії, її вірші здебільшого невеликого розміру, з використанням простої лексики, але влучні й вміло висловлюють складні почуття. Поезія Рупі Каур часто доповнюється візуальними елементами, наприклад ілюстраціями, які роблять її вірші оригінальнішими й глибокими.

Ці книги стали важливим голосом сучасного літературного процесу, з яким ми неодмінно радимо познайомитися широкому колу шанувальників поезії, купити книги Рупі Каур зручно й вигідно ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image