Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/roman-ponomarenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роман Пономаренко - книги та біографія

Роман Пономаренко

Книги Романа Пономаренка змальовують вкрай непростий і трагічний період Другої Світової війни. Вони присвячені маловивченій і, почасти, замовчуваній темі участі українців у збройних силах Третього Райху. Слід зазначити, що цей автор є науковцем, кандидатом історичних наук, і до своїх праць підходить виважено і скрупульозно, залучаючи широкий обсяг джерел.

Всі книги Романа Пономаренка вирізняє бажання донести об’єктивну та неупереджену історію Другої Світової війни, вийти за рамки догм та штампів. Так, видання «Галицькі добровольчі полки СС. 1943-1944» розкриває перед нами історію дивізії СС «Галичина». Автор подає маловисвітлені сторінки її створення та діяльності, спростовує численні упередження та фальсифікації. В подібному ключі звучить і книга «Українські вікінги: українці в дивізії СС «Вікінг». Липень-листопад 1944 р». Роман Пономаренко змальовує перед нами цілісну картину участі українських добровольців у німецьких дивізіях, взаємовідносини та співпрацю з іншими добровольцями. Джерельні дані руйнують численні радянські міфи, дозволяють по-новому оцінити той період. 

Звертається автор і до німецької історії під час ІІ Світової війни. Так, його книга «Сталевий шквал. Історія «дивізії сімнадцятирічних»»  описує 12-ту танкову дивізію СС «Гітлерюгенд». Варто зазначити, що Друга Світова війна була дуже важкою, однак часто демонструвала приклад людської гідності та незламності. Згадаймо лише твори Астрід Ліндґрен, наповнені, попри всі труднощі, оптимізмом та надією.

Купити книги Романа Пономаренка можна і в Києві. Вони є дуже популярними, і швидко розходяться серед читачів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image