Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rodzher-zhelyazni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роджер Желязни - книги та біографія

Роджер Желязни

Роджер Желязни – американський письменник-фантаст. Якщо ви давній прихильник жанру фентезі або тільки знайомитеся з цим жанром, то рекомендуємокупити книги Роджера Желязни українською мовою за приємною ціною в мережі магазинів «Книгарні Є».  Перлиною творчості Желязни є «Хроніки Амбера». «Рушниці Авалону» - другий роман Р. Желязни з циклу «Хроніки Амбера», перекладений на українську мову. Він є логічним продовженням першої частини і розповість нам про те, як Корвін все-таки завоює трон Бурштинового Королівства. Багатьом прихильникам подобається жанр, в якому пише цей автор. Його герої і світи досить добре продумані, а описи подорожей між цими світами вражають. Приваблюють навіть невеликі моменти наукової фантастики в рамках жанру фентезі. Наприклад, в сюжеті даного роману досить детально пояснюється, чому порох не працює в Амбері і як головний герой дістав альтернативу пороху. Купити книгу Роджера Желязни  також можна зробивши замовлення  в інтернет-магазині «Книгарні Є».

Роджер Желязни та його книги завойовують не тільки серця поціновувачів фентезі по всьому світу, а й різні премії, такі як «Х’юго», «Аполло» та інші.

Вам точно сподобається переклад українською, так як він доповнений безліччю точних і якісних коментарів, без яких текст виглядав би трохи стандартним. Книги в твердій, акуратно зробленої обкладинці, шрифт комфортний для читання. Ілюстрації на обкладинці книг зроблені з урахуванням змісту цього роману, що приємно радує.

Якщо Вам не вистачає чогось нового у житті, можна відкрити для себе двері в «інші світи», познайомившись із творчістю Ніла Геймана. А щоб купити книги Ніла Геймана  в Україні, спочатку потрібно відкрити двері в одній із «Книгарень Є» або зробити замовлення на сайті магазину.

Сортувати по
Дороговкази
-31%
Дороговкази
Роджер Желязни
307 грн
211 грн
Купити
Джек Тіньовий
-31%
Джек Тіньовий
Роджер Желязни
245 грн
169 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image