Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robin-norvud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Робін Норвуд - книги та біографія

Робін Норвуд

Повне ім'я:Robin Norwood

Робін Норвуд - одна з найвпливовіших американських психологинь й психотерапевток, а також експертка з терапії залежностей, яка стала всесвітньо відомою письменницею, описавши зрозумілою та доступною мовою шляхи її подолання.

Робін Норвуд народилася 27 липня 1945 року, отримала традиційну медичну освіту й деякий час працювала консультанткою з питань родини, шлюбу та стосунків.

Також працювала у сфері лікування наркозалежності й алкогольної залежності.

Психологія стосунків - це головна тема у творчості Норвуд як письменниці, всі її твори базуються на авторському досвіді й аналізі життєвих ситуацій.

У своїх книгах письменниця досліджує як не стати «жертвами» кохання та дає читачам поради, націлені на покращення емоційного здоров’я.

Дебютна книга авторки «Жінки, які кохають до нестями» (1985) стала бестселером «New York Times» та неодноразово потрапляла у ТОП-20 найпродаваніших книжок мережі Книгарня «Є».

Ця праця розглядає проблеми жінок, які стикаються з нездоровими та деструктивними відносинами, в яких одна зі сторін жертвує собою на користь іншої. Авторка аналізує різноманітні аспекти таких відносин і пропонує поради, які допоможуть жінкам, що потерпають від фізичної та психологічної залежності.

Бібліографія Робін Норвуд не обмежується одним бестселером, також авторка написала та видала ще декілька книжок:

  • «Letters from Women Who Love Too Much: A Closer Look at Relationship Addiction and Recovery» (1988);
  • «Daily Meditations for Women Who Love Too Much» (1993);
  • «Why Me, Why This, Why Now?» (1994).

Мільйони читачок оцінили професійний психологічний погляд авторки на ті проблеми, з якими стикаються в стосунках жінки.

Придбати книги Робін Норвуд радимо всім, хто прагне особистісного розвитку та самопізнання, переглянути асортимент та замовити твори ви можете просто зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image