Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-kyjosaky/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Кийосаки

Роберт Кийосаки

Життєпис

Роберт Кійосакі — всесвітньовідомий бізнесмен, підприємець, письменник, педагог, мотиваційний спікер, фінансовий оглядач на Yahoo Finance.

Роберт Кійосакі — походить з родини японців, які вже четверте покоління народилися і мешкають в США.

Народився майбутній автор 8 квітня 1947 року. У 1965 році Роберт закінчує школу і продовжує навчання в торговому флоту USMMA в Нью-Йорку. Навчався погано, але тим не менш, після закінчення академії в 1969 році був узятий на роботу в компанію Standard Oil of California для служби на нафтовому танкері. Звільнився через 3 місяці, вирішивши піти на війну у В'єтнам.

Після повернення з війни він вступає до бізнес школи, що діяла при Гавайському університеті, але провчився він не довго і згодом покинув навчання, через те, що його цікавили практичні знання, а не теоретичні.

У червні 1974 році Роберт Кійосакі влаштувався працювати агентом з продажів у фірму«Xerox», а в 1977 році уже почав свій бізнес і запустив першу компанію, яка торгувала невеликими й корисними виробами зі шкіри та іншої тканини, в тому числі — дуже популярними водонепроникними «гаманцями серфінгіста».

Роберт Кійосакі у 1995році вирішує залишити бізнес і разом з Шерон Лектер, яка згодом допоможе йому при написанні книг, засновати міжнародну освітню компанію, яка навчає студентів, тому як правильно вести бізнес та обирати куди слід інвестувати свої гроші.

У віці 47 років Кійосакі написав бестселер «Багатий тато, бідний тато». Після успіху першої книги він продовжує писати й у світ виходять такі романи: «Квадрант грошового потоку» і «Керівництво Багатого Тата по інвестуванню» - всі ці 3 книги були тривалий час в рейтингу 10 кращих бестселерів таких видань, як: «Publishers Weekly», «Wall Street Journal», «USA Today» і «New York Times». У своїх ранніх книгах Кійосакі пропонує фінансові методи припинення «щурячих перегонів», а вже у більш пізніх книгах автор приділяє велику увагу моральним питанням бізнесу.

Кійосаки є автором понад 26 книг, в тому числі міжнародного бестселера «Багатий тато, бідний тато», написаного у співавторстві з Шерон Л. Лектер. Книжка перекладена на 51 мову і продається в 109 країнах світу із загальним обсягом продажів понад 27 мільйонів примірників.

Зараз Кійосакі займається операціями з нерухомістю та розвитком маленьких компаній, але справжня його любов — це навчання. За словами письменника головна його задача — дати стимул до фінансового самонавчання кожному читачеві. Ось що говорить про роботу Кійосакі відомий письменник Ентоні Роббінс: «Освітня робота Роберта Кійосакі несе в собі силу, мудрість і здатна міняти людські життя. Я вітаю його зусилля і підтримую його обома руками ».

Книги Кійосакі користуються популярністю у всьому світі й Україна не виключення. Видавництво «Брайт-Букс» видає книги Роберта Кійосакі українською мовою. Особливою популярністю користуються серед українських читачів, такі книги, як: «Багатий тато, бідний тато» й «Ви повинні бути багатими. Чому?», яку він написав у співавторстві з Дональдом Трампом. Критики й читачі позитивно відгукуються про роботи автора.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%