Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-kyjosaky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Кийосаки - книги та біографія

Роберт Кийосаки

Роберт Кійосакі — всесвітньовідомий бізнесмен, підприємець, письменник, педагог, мотиваційний спікер, фінансовий оглядач на Yahoo Finance.

Роберт Кійосакі — походить з родини японців, які вже четверте покоління народилися і мешкають в США.

Народився майбутній автор 8 квітня 1947 року. У 1965 році Роберт закінчує школу і продовжує навчання в торговому флоту USMMA в Нью-Йорку. Навчався погано, але тим не менш, після закінчення академії в 1969 році був узятий на роботу в компанію Standard Oil of California для служби на нафтовому танкері. Звільнився через 3 місяці, вирішивши піти на війну у В'єтнам.

Після повернення з війни він вступає до бізнес школи, що діяла при Гавайському університеті, але провчився він не довго і згодом покинув навчання, через те, що його цікавили практичні знання, а не теоретичні.

У червні 1974 році Роберт Кійосакі влаштувався працювати агентом з продажів у фірму«Xerox», а в 1977 році уже почав свій бізнес і запустив першу компанію, яка торгувала невеликими й корисними виробами зі шкіри та іншої тканини, в тому числі — дуже популярними водонепроникними «гаманцями серфінгіста».

Роберт Кійосакі у 1995році вирішує залишити бізнес і разом з Шерон Лектер, яка згодом допоможе йому при написанні книг, засновати міжнародну освітню компанію, яка навчає студентів, тому як правильно вести бізнес та обирати куди слід інвестувати свої гроші.

У віці 47 років Кійосакі написав бестселер «Багатий тато, бідний тато». Після успіху першої книги він продовжує писати й у світ виходять такі романи: «Квадрант грошового потоку» і «Керівництво Багатого Тата по інвестуванню» - всі ці 3 книги були тривалий час в рейтингу 10 кращих бестселерів таких видань, як: «Publishers Weekly», «Wall Street Journal», «USA Today» і «New York Times». У своїх ранніх книгах Кійосакі пропонує фінансові методи припинення «щурячих перегонів», а вже у більш пізніх книгах автор приділяє велику увагу моральним питанням бізнесу.

Кійосаки є автором понад 26 книг, в тому числі міжнародного бестселера «Багатий тато, бідний тато», написаного у співавторстві з Шерон Л. Лектер. Книжка перекладена на 51 мову і продається в 109 країнах світу із загальним обсягом продажів понад 27 мільйонів примірників.

Зараз Кійосакі займається операціями з нерухомістю та розвитком маленьких компаній, але справжня його любов — це навчання. За словами письменника головна його задача — дати стимул до фінансового самонавчання кожному читачеві. Ось що говорить про роботу Кійосакі відомий письменник Ентоні Роббінс: «Освітня робота Роберта Кійосакі несе в собі силу, мудрість і здатна міняти людські життя. Я вітаю його зусилля і підтримую його обома руками ».

Книги Кійосакі користуються популярністю у всьому світі й Україна не виключення. Видавництво «Брайт-Букс» видає книги Роберта Кійосакі українською мовою. Особливою популярністю користуються серед українських читачів, такі книги, як: «Багатий тато, бідний тато» й «Ви повинні бути багатими. Чому?», яку він написав у співавторстві з Дональдом Трампом. Критики й читачі позитивно відгукуються про роботи автора.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image