Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-gaynlayn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Гайнлайн - книги та біографія

Роберт Гайнлайн

Повне ім'я:Robert Anson Heinlein

Роберт Енсон Гайнлайн - культовий американський письменник-фантаст, творчість якого мала колосальний вплив на традицію сучасної наукової фантастики.

Автор понад тридцяти романів й шістдесяти оповідань народився 7 липня 1907 року у місті Батлер, штат Міссурі.
Освіту здобув в середній школі Канзас-Сіті, згодом вступив до Військово-морської академії в Аннаполісі, перехворівши на туберкульоз був звільнений зі служби в армії та вступив до Каліфорнійського університету, в якому вивчав точні науки.

Перші кроки в напрямку письменства Гайнлайн зробив наприкінці 1938 року, почувши про конкурс на найкраще оповідання він вирішує спробувати власні сили у написанні наукової фантастики, саме так читачі мали змогу прочитати оповідання «Лінія життя» (1939), а автор-початківець пропозицію співпраці надалі.

Гайнлайн мав величезний вплив на розвиток жанру наукової фантастики та науково-технічного мислення загалом, його твори часто висвітлюють соціальні, політичні та етичні аспекти, а також висувають ідеї індивідуалізму та свободи.
Серед найвідоміших книжок автора:

  • «Двері у Літо»;
  • «Зоряний десант»;
  • «Лялькарі»;
  • «Маю скафандр - готовий до подорожі»;
  • «Неприємна професія Джонатана Гоуґа»;
  • «Пасинки Всесвіту»;
  • «Подвійна зірка»;
  • «Червона планета»;
  • «Чужинець на чужій землі» та інші.

Книги Роберта Гайнлайна здобули не лише захоплення читачів, але й схвальні відгуки критиків й були номіновані престижними преміями «Г'юґо», «Локус», «Прометей» та Меморіальною премією «Гросмейстер фантастики» імені Деймона Найта, захопливі й оригінальні, його твори мають великий вплив на фантастичну літературу та залишаються популярними й сьогодні.

Запрошую вас в подорож неймовірними світами наукової фантастики разом із книгами автора, на сторінках яких чекають захоплюючі історії та глибокі думки про майбутнє. Переглянути та купити книги Роберта Гайнлайна українською мовою ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image