Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-brindza/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Бриндза - книги та біографія

Роберт Бриндза

Повне ім'я:Robert Bryndza

Народився:15 січня 1979 року

Роберт Бриндза - популярний британський письменник, детективи й трилери якого розходяться багатомільйонними накладами у різних куточках планети!
Письменник народився 15 січня 1979 року в місті Лоустофті на східному узбережжі Англії, освіту здобув в університеті Аберістуїта та Гілдфордській школі акторської майстерності, кілька років займався акторством, але не мав кар’єрних успіхів, тож вирішив змінити професію й почати писати книжки. Він самостійно опублікував серію романтичних комедійних романів, які стали бестселерами, згодом перемикнувся на написання кримінальних детективів й трилерів.

Справжнє світове визнання й популярність письменник отримав після публікації дебютного детективного роману «Дівчина у кризі. Книга 1», який став першою частиною серії «Еріка Фотер», пізніше автор напише та видасть ще декілька книжок:

Нещодавно Роберт створив нову серію кримінальних трилерів, об’єднаних головною героїнею Кейт Маршалл - це колишня офіцерка поліції, яка стала приватним детективом, в межах циклу видано вже декілька книжок:

  • «Nine Elms»;
  • «Shadow Sands»;
  • «Darkness Falls»;
  • «Devil's Way».

Книги Роберта Бриндзи сподобалися багатьом читачам не лише завдяки непередбачуваним вигинам сюжету, але й через глибоке висвітлення мотивації та внутрішніх конфліктів героїв.

Якщо ви полюбляєте захоплюючі та напружені детективи зі складними сюжетами, радимо вам купити книги Роберта Бриндзи в інтернет-магазині Книгарня «Є» й зануритися в цікаве читання!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image