Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/richard-osman-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Річард Осман - книги та біографія

Річард Осман

Річард Осман - сучасний британський письменник, телеведучий та продюсер. 

Майбутній автор декількох бестселерів народився 28 листопада 1970 року в містечку Біллерікей, що в Ессексі, Англія.

Ще з часів навчання у школі Warden Park Осман мав досвід виступів на радіо, щонеділі брав участь у музичному шоу «Turn It Up» на BBC Radio Sussex.

З 1989 по 1992 рік вивчав політику та соціологію у Трініті-коледжі в Кембриджі.

Перед тим як стати письменником, Осман працював у телевізійній індустрії. Він був співавтором і ведучим популярного британського телевізійного шоу «Pointless». Завдяки своєму веселому і витонченому гумору, Осман став популярним телеведучим і шоуменом.

Професійна письменницька кар’єра автора почалася з публікації детективу «Клуб убивств по четвергах» (The Thursday Murder Club) у вересні 2020 року - це детективна комедія, яка розповідає історію чотирьох пенсіонерів. Вони вирішують створити клуб, де обговорюватимуть нерозкриті злочини, але швидко опиняються в справжньому розслідуванні вбивства.

Друга книга автора з серії «Людина, яка померла двічі» (The Thursday Murder Club. Book 2. The Man Who Died Twice), яка продовжує сюжет попередньої книги, була видана у вересні 2021 року.

Вже за рік, у вересні 2022 року була видана й третя книга «The Thursday Murder Club. Book 3. The Bullet That Missed», а вихід четвертої частини під назвою «The Last Devil to Die» заплановано на осінь 2023 року.

Книги Річарда Османа видані накладом у понад мільйон примірників, адже наповнені гострим гумором, цікавими персонажами та несподіваними поворотами подій, які високо оцінили читачі у всьому світі.
Пориньте в атмосферу цих заплутаних розслідувань і ви, купити книги Річарда Османа українською та англійською можна в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image