Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rensom-riggz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ренсом Ріґґз - книги та біографія

Ренсом Ріґґз

До американського письменника та сценариста Ренсома Ріґґза всесвітня популярність прийшла після того, як у 2011 році він видав роман у жанрі фентезі «Дім дивних дітей». За визначенням самого автора, це історія про подорожі в часі. Згодом книжка отримала продовження – вийшло ще дві частини трилогії. За романом автора американський кінорежисер Тім Бертон зняв однойменний фільм. У стрічці йдеться про 16-річного юнака, який рушає на острів до таємничого сирітського притулку й зазнає різних пригод.

Ренсом Ріґґз народився в штаті Меріленд у сім’ї фермерів. Дитячі мрії про продовження родинної двохсотрічної справи розвіялися, коли Ренсом переїхав до Флориди. Там навчався у школі для обдарованих дітей. Подальшу освіту здобував у кіношколі при Університеті Південної Каліфорнії. Кінематограф став серйозним захопленням Ренсома Ріґґза. Він почав писати сценарії для фільмів, вести блоги, знімати власні короткометражки та публікувати перші свої твори, пов’язані з кінематографом. Окрім того, у цей час майбутній письменник почав колекціонувати старі фотографії. Із захоплення й виникла ідея цілого роману, яку ілюструватимуть ці світлини. Так Ренсом Ріґґз написав фентезі-роман «Дім дивних дітей», який згодом потрапить у список бестселерів «New York Times» і зробить автора знаменитим. В основу сюжету книжки і лягла колекція цих давніх любительських фотознімків, яку згодом письменник за рекомендацією видавництва використав для ілюстрацій у своїй книжці. У січні 2014 року вийшла друга книжка з серії під назвою «Місто порожніх». А в вересні 2015-го з’явилася заключна частина трилогії – «Бібліотека душ». Через рік Ренсом Ріґґз видав збірник «Казки про дивних»,в якому надає додаткову інформацію про чарівний світ дивних дітей.

У своїх творах письменник поєднує стриману іронію з ліричними екскурсами в душу персонажів. Містичний світ тісно переплітається з дійсністю й психологізмом, в авторських алегоріях прочитуються реальні ситуації.

Ренсом Ріґґ був відзначений французькою літературною премією «Велика премія уяви». Письменник живе й працює у штаті Каліфорнія.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%