Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/red-yard-kipling/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ред'ярд Кіплінґ

Ред'ярд Кіплінґ

Життєпис

Редьярд Кіплінг (1865-1936) – поет та прозаїк, якого також називали співцем британського імперіалізму. Батьки назвали автора в честь озера Радьєрд, де вони познайомилися. Витоки творчості письменника можна знайти в дитинстві, адже народився письменник у Бомбеї, який тоді був у складі індійської колонії Британської імперії. Перші роки життя, сповнені екзотичними звуками та краєвидами Індії, за словами самого письменника, були досить щасливими для нього. У п’ятирічному віці батьки відправили його до Англії в пансіон, де він провів шість років. Там з ним погано поводилися, через що він до кінця життя страждав від безсоння. Далі автора направили до Девонського училища, щоб він отримав змогу вступити до елітної воєнної академії. Там друг його батька, директор навчального закладу, прививав майбутньому письменнику любов до літератури. Але через проблеми із зором Кіплінг не вступив до академії і повернувся до Індії, де працював репортером та почав публікуватися.

За життя Кіплінг написав велику кількість прозових та поетичних творів, казок для дітей та публіцистики. Талант його був невичерпний, мова – багата та точна, вигадка – сповнена правдоподібності, всі його широкі вражаючі знання, вирвані з справжнього життя, в багатогранності виблискують на сторінках книг. Усіх цих характеристик цілком достатньо, щоб геній творця належав цілому людству. Але, на жаль, Кіплінг відмовився від цього і втиснув свій талант у межі британського імперіалізму. Та, все ж таки, інколи він, сам того не бажаючи, проговорювався. Всередині в письменника було багато тем, заборонених навіть для нього самого. Це обтяжувало його і зрідка проникало на сторінки творів.

Редьярд Кіплінг став першим англійцем, який отримав Нобелівську премію (1907). Свого часу йому платили шилінг за кожне слово, написане ним попри те, що не менш талановиті колеги не отримували й десятої частини такого заробітку. Ще автор писав тільки чорними чорнилами й кілька років був членом масонської ложі з приблизно 1885 року. Цікавим фактом є те, що Багіра із «Книги Джунглів» була в оригіналі чоловічої статі, але радянські перекладачі вирішили інакше.

У 1915 році під час Першої Світової загинув його єдиний син (також у нього було дві доньки), що стало великим ударом для письменника. Він чотири роки намагався дізнатися, що трапилося насправді, але навіть тіла не було знайдено. Помер письменник 1936 року в Лондоні.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 16:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%