Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rebekka-kvan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ребекка Кван - книги та біографія

Ребекка Кван

Повне ім'я:Rebecca F. Kuang

Ребекка Ф Кван - сучасна американська письменниця китайського походження, українським та світовим читачам відома завдяки дебютному фентезійному циклу «Макова війна».

Народилася у 1996 у Гуанчжоу, коли дівчинці було 4 роки, її родина емігрувала до США й оселилась у Денвері, штат Колорадо.

Освіту здобула у Джорджтаунському університеті у Вашингтоні, де вивчала історію, пізніше навчалась у Кембриджському університеті в Англії.

Письменницька кар’єра Ребекки Кван стартувала з публікації першого роману серії «Макова війна», до якої входять три книги:

Події трилогії розвиваються у вигаданому світі, схожому на середньовічний Китай. Головна героїня Жинь, учениця військової академії відкриває в собі магічні здібності та кидається у полум’я війни як з ворогами зовнішніми, так і з лютуючим вогнем, який знищує її зсередини.

Книги Ребеки Кван не обмежуються трилогією «Макова війна», у серпні 2022 року письменниця видала роман «Babel» (Вавилон), а у травні 2023 року читачів побачила книга «Yellowface» (Жовтолиций).

Темне військове фентезі Кван оцінили не лише українські та закордонні читачі, але й декілька престижних літературних премій, зокрема Campbell, Nebula та World Fantasy Awards.

Переглянути та купити книги Ребекки Кван можна в інтернет-магазині Книгарня «Є», впевнені, поціновувачі фентезі залишаться задоволені знайомством з творами письменниці.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image