Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rayan-golidej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Раян Голідей - книги та біографія

Раян Голідей

Повне ім'я:Ryan Holiday

Раян Голідей - сучасний американський медіастратег, спікер та письменник, автор декількох науково-популярних праць з саморозвитку та маркетингу, які стали світовими бестселерами. Засновник компанії «Brass Check» яка спеціалізується на консалтингових послугах й співпрацює з «Google» й «TASER».

Народився 16 червня 1987 року в Сакраменто, штат Каліфорнія.

Голідей розпочав свою кар'єру після того, як кинув навчання в Каліфорнійському університеті в Ріверсайді у віці 19 років.

Він консультував письменника Такера Макса, пізніше працював з Робертом Гріном - автором книги «48 законів влади».

Згодом працював директором з маркетингу в компанії «American Apparel», також консультував низку медіа-компаній та писав на тему маніпуляцій у ЗМІ.

Раян Голідей є автором кількох книг, які були продані загальним накладом понад три мільйони примірників, найвідоміші з яких:

Також писав для «Forbes», «The Huffington Post», «The Columbia Journalism Review», «The Guardian», «The New York Times» та інших видань.

Книги Раяна Голідея допоможуть по-іншому поглянути на реальність яка вас оточує, опанувати нові навички, креативити та налагодити стосунки з навколишніми.
Письменник володіє та керує незалежною книгарнею «Painted Porch Bookshop» в Бастропі, штат Техас. Він одружений й має двох синів, наразі мешкає на ранчо неподалік від свого книжкового магазину.

Переглянути асортимент та купити книги Раяна Голідея ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image