Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ragnar-yonasson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Раґнар Йонассон - книги та біографія

Раґнар Йонассон

Повне ім'я:Ragnar Jónasson

Раґнар Йонассон - сучасний ісландський письменник-криміналіст та лінгвіст, який здобув шалену світову популярність завдяки створенню закручених детективних сюжетів.

Автор понад десяти книжок народився в Рейк'явіку у 1976 році, пристрасть до детективних історій з’явилась у хлопця ще зі шкільних часів, коли той зачитувався детективами й трилерами інших авторів, однією з найулюбленіших письменниць Йонассона стала Агата Крісті, книгу якої він власноруч переклав ісландською мовою у 17 років.

Здобувши юридичну освіту Раґнар Йонассон працював адвокатом й журналістом, викладав правознавство в місцевому університеті й не планував займатися письменством, проте у 2008 році взяв участь в конкурсі й створив кримінальний роман, який зрештою так і не зазнав популярності. Цікаві персонажі, незвичайні місця дії та закручений сюжет - ось головні стовпи, на який він вирішив вибудовувати свої наступні твори.

Справжню популярність та визнання серед поціновувачів детективного жанру книги Раґнара Йонассона здобули відразу після публікації детективного роману «Snowblind» у 2010 році, книга стала першою частиною літературної серії «Dark Iceland» (Темна Ісландія), згодом автор напише й видасть ще декілька книжок в межах серії:

  • «Nightblind»;
  • «Blackout»;
  • «Rupture»;
  • «Whiteout»;
  • «Winterkill».

Особливість творів Раґнара Йонассона полягає не лише в оригінальних сюжетах й заплутаних детективних історіях, але й у вдалому переплетенні описів природи Ісландії та атмосфери цієї північної країни. Надалі автор напише й видасть ще декілька книжок:

Серія «The Hidden Iceland»:

  • «The Darkness: If you like Saga Noren from The Bridge, then you'll love Hulda Hermannsdottir»;
  • «The Island»;
  • «The Mist: Hidden Iceland Series».

Самостійні детективні романи:

Творчий доробок письменника перекладений 23 мовами, а загальний наклад проданих копій перевалив вже за мільйон примірників!
Відкрийте для себе новий, гучний голос ісландського детективу, купити книги Раґнара Йонассон ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є», або офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image