Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pola-goukinz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пола Гоукінз - книги та біографія

Пола Гоукінз

Пола Гоукінз — всесвітньо популярна британська письменниця.

Народилася майбутня авторка в столиці Зімбабве Хараре. Тільки коли їй стало 17 вона переїхала жити й навчатися до Лондона, а саме вступила до Оксфордського університету, де навчалася на кафедрі «Політології», активно вивчала крім політології, ще філософію та економіку.

Перш ніж стати письменницею Пола Гоукінз працювала журналісткою в газеті The Times, висвітлювала бізнес-тематику. Надалі працювала на позаштатній основі у ряді видань, написала книгу фінансових порад для жінок «Богиня грошей».

Починаючи з 2009 року Пола Гоукінз взяла псевдонім Емі Сільвер. І під цим псевдонімом авторка видала 4 жіночих романи, але ці роботи не принесли письменниці жодного успіху. Але з підтримкою свого літературного агента авторка не опустила рук і продовжувала писати, паралельно працюючи журналісткою. Пола Гоукінз багато їздила Європою і майже завжди між містами переміщалася за допомогою потяга, що згодом і надихнуло її написати роман про дівчину у потягу, яка має проблеми з вживанням алкоголю і кожен день вона їздить на електричці з передмістя в Лондон нібито на роботу, але в дійсності вона лише створює про це видимість для своєї колишньої однокурсниці Кеті, яка здає їй кімнату в своїй квартирі.

Саме цей роман і приніс справжню популярність та визнання Полі Гоукінз — «Дівчина у потягу» він так був і названий, був вперше опублікований у 2015 році. На роботу над цим бестселером у Гоукінз пішло шість місяців, протягом яких вона не займалася нічим іншим крім писання книги. Аби завершити роботу, вона була змушена позичити грошей у батька, аби протриматися в період важкого матеріального становища.

Книга була видана на початку березня і було продано понад один мільйон примірників роману вже до кінця місяця, а у квітні - вже півтора мільйона. Протягом 20 тижнів «Дівчина у потягу» перебувала на верхньому рядку британського рейтингу книг, виданих у твердій обкладинці, і цим самим поставила новий рекорд.

Згодом в авторки вийшов її другий роман «Глибоко під водою». Обидві книги вийшли українською мовою у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Книга «Дівчина у потягу» на українському книжковому ринку стала бестселером, і довгий час займала перші місця у топі продажів книг серед українських читачів.

У 2016 році за романом «Дівчина у потягу» зняли однойменний фільм. Картина отримала змішані відгуки критиків. На сайті Rotten Tomatoes у картини 43% позитивних рецензій з 238. На сайті Metacritic - 48 балів з 100 на основі 49 відгуків.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image