Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pol-klejnman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пол Клейнман

Пол Клейнман

Життєпис

Пол Клейнман — блогер, письменник популярних книг по філософії, психології та саморозвитку, популяризатор науки.

Пол Клейнман виростав у місті Уайт-Плейнс, штат Нью-Йорк. Ще у школі Пол відрізнявся від решти однокласників своїм аналітичним та критичним мисленням. Під час навчання у школі він не одноразово брав участь у різних наукових та творчих конкурсах і завжди займав призові місця. Після школи він продовжує навчання в Університеті Вісконсена, де вивчає «Мистецтво» та «Мистецтво комунікації: радіо, телебачення та кіноіндустрія». Після закінчення університету він продовжує навчання в школі кіно і телебачення (FAMU) при Празькій академії музичних мистецтв - одній з найвідоміших і найстаріших кіношкіл у світі, яка була заснована, ще в Празі в 1947 році. У 2009 році він завершує навчання, та влаштовується працювати на MTV, але згодом він звільняється й міняє, ще кілька місць роботи, серед них робота на таких телеканалах, як National Geographic Channel, A&E Television, Adams Media, Viacom.

Через деякий час він звільняється з роботи й починає вести відеоблог у якому займається популяризацією науки та розповідає про цікаві психологічні лайфхаки, а паралельно на фріланс-основі він пише сценарії для скетч-шоу та комедійних серіалів.

У вільний час Пол Клейнман вивчає біологію та астрономію і навіть пробує себе в ролі дресувальника кобр.

Сьогодні Пол Клейнман живе й працює в Нью-Йорку.

Якщо ви цікавитеся психологією, то книга Пола Клейнмана «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» чудово підійде для вас. Ця книга буде корисна, як людям, з любительським інтересом до психології, так і фахівцям.

Занадто часто книги з психології перетворюються на нудні підручники, але у книзі «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» автор викреслює усю нудну інформацію та статистику, а навпаки, дає вам психологічні уроки, які допоможуть вам краще зрозуміти, як себе так і оточення. Тут ви знайдете різні психологічні тести, а для того, щоб вся інформація краще запам’ятовувалася тут багато розважальних прикладів, які допоможуть вам краще систематизувати й запам’ятати інформацію.

Отже, якщо ви хочете більше дізнатися про себе і своє оточення, то книги Пола Клейнмана чудово для цього підійдуть.

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» у 2016 році видало бестселер Пола Клейнмана українською мовою «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» і варто зазначати, що серед українських читачів книга користується великою популярністю, про що свідчать відгуки, тих хто вже встиг прочитати її.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%