Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pol-klejnman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пол Клейнман - книги та біографія

Пол Клейнман

Пол Клейнман — блогер, письменник популярних книг по філософії, психології та саморозвитку, популяризатор науки.

Пол Клейнман виростав у місті Уайт-Плейнс, штат Нью-Йорк. Ще у школі Пол відрізнявся від решти однокласників своїм аналітичним та критичним мисленням. Під час навчання у школі він не одноразово брав участь у різних наукових та творчих конкурсах і завжди займав призові місця. Після школи він продовжує навчання в Університеті Вісконсена, де вивчає «Мистецтво» та «Мистецтво комунікації: радіо, телебачення та кіноіндустрія». Після закінчення університету він продовжує навчання в школі кіно і телебачення (FAMU) при Празькій академії музичних мистецтв - одній з найвідоміших і найстаріших кіношкіл у світі, яка була заснована, ще в Празі в 1947 році. У 2009 році він завершує навчання, та влаштовується працювати на MTV, але згодом він звільняється й міняє, ще кілька місць роботи, серед них робота на таких телеканалах, як National Geographic Channel, A&E Television, Adams Media, Viacom.

Через деякий час він звільняється з роботи й починає вести відеоблог у якому займається популяризацією науки та розповідає про цікаві психологічні лайфхаки, а паралельно на фріланс-основі він пише сценарії для скетч-шоу та комедійних серіалів.

У вільний час Пол Клейнман вивчає біологію та астрономію і навіть пробує себе в ролі дресувальника кобр.

Сьогодні Пол Клейнман живе й працює в Нью-Йорку.

Якщо ви цікавитеся психологією, то книга Пола Клейнмана «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» чудово підійде для вас. Ця книга буде корисна, як людям, з любительським інтересом до психології, так і фахівцям.

Занадто часто книги з психології перетворюються на нудні підручники, але у книзі «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» автор викреслює усю нудну інформацію та статистику, а навпаки, дає вам психологічні уроки, які допоможуть вам краще зрозуміти, як себе так і оточення. Тут ви знайдете різні психологічні тести, а для того, щоб вся інформація краще запам’ятовувалася тут багато розважальних прикладів, які допоможуть вам краще систематизувати й запам’ятати інформацію.

Отже, якщо ви хочете більше дізнатися про себе і своє оточення, то книги Пола Клейнмана чудово для цього підійдуть.

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» у 2016 році видало бестселер Пола Клейнмана українською мовою «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» і варто зазначати, що серед українських читачів книга користується великою популярністю, про що свідчать відгуки, тих хто вже встиг прочитати її.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image