Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pol-klejnman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пол Клейнман - книги та біографія

Пол Клейнман

Пол Клейнман — блогер, письменник популярних книг по філософії, психології та саморозвитку, популяризатор науки.

Пол Клейнман виростав у місті Уайт-Плейнс, штат Нью-Йорк. Ще у школі Пол відрізнявся від решти однокласників своїм аналітичним та критичним мисленням. Під час навчання у школі він не одноразово брав участь у різних наукових та творчих конкурсах і завжди займав призові місця. Після школи він продовжує навчання в Університеті Вісконсена, де вивчає «Мистецтво» та «Мистецтво комунікації: радіо, телебачення та кіноіндустрія». Після закінчення університету він продовжує навчання в школі кіно і телебачення (FAMU) при Празькій академії музичних мистецтв - одній з найвідоміших і найстаріших кіношкіл у світі, яка була заснована, ще в Празі в 1947 році. У 2009 році він завершує навчання, та влаштовується працювати на MTV, але згодом він звільняється й міняє, ще кілька місць роботи, серед них робота на таких телеканалах, як National Geographic Channel, A&E Television, Adams Media, Viacom.

Через деякий час він звільняється з роботи й починає вести відеоблог у якому займається популяризацією науки та розповідає про цікаві психологічні лайфхаки, а паралельно на фріланс-основі він пише сценарії для скетч-шоу та комедійних серіалів.

У вільний час Пол Клейнман вивчає біологію та астрономію і навіть пробує себе в ролі дресувальника кобр.

Сьогодні Пол Клейнман живе й працює в Нью-Йорку.

Якщо ви цікавитеся психологією, то книга Пола Клейнмана «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» чудово підійде для вас. Ця книга буде корисна, як людям, з любительським інтересом до психології, так і фахівцям.

Занадто часто книги з психології перетворюються на нудні підручники, але у книзі «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» автор викреслює усю нудну інформацію та статистику, а навпаки, дає вам психологічні уроки, які допоможуть вам краще зрозуміти, як себе так і оточення. Тут ви знайдете різні психологічні тести, а для того, щоб вся інформація краще запам’ятовувалася тут багато розважальних прикладів, які допоможуть вам краще систематизувати й запам’ятати інформацію.

Отже, якщо ви хочете більше дізнатися про себе і своє оточення, то книги Пола Клейнмана чудово для цього підійдуть.

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» у 2016 році видало бестселер Пола Клейнмана українською мовою «Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке інше» і варто зазначати, що серед українських читачів книга користується великою популярністю, про що свідчать відгуки, тих хто вже встиг прочитати її.

Сортувати по
Сортувати по