Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/piter-frankopan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пітер Франкопан - книги та біографія

Пітер Франкопан

Повне ім'я:Peter Frankopan

Пітер Франкопан - сучасний британський історик, письменник та доктор філософії хорватського походження, співробітник Вустер-коледжа в Оксфорді, директор Оксфордського центру візантиністики.

Народився 22 березня 1971 року, освіту здобув в Ітонському коледжі, згодом зацікавився дослідженнями Візантії й вступив на факультет історії Візантії в Коледж Ісуса Кембриджа.

Книги Пітера Франкопана стали результатом його плідних досліджень й широкого пласту фактологічних знань, дебютна книга письменника «The First Crusade: The Call from the East» була видана у 2012 році, праця отримала чисельні схвальні відгуки не лише від читачів, але й від літературних критиків та істориків.

Надалі автор напише й видасть ще декілька творів, найвідоміші з яких:

У березні 2023 року видавництво «Blooomsbury» опублікувало magnum opus Пітера Франкопана під назвою «The Earth Transformed: An Untold History», яку описують як історію світу, написану з фундаментальної екологічної перспективи.
Історія торгівлі й воєн, піднесення та падіння імперій, а також поширення найпопулярніших світових релігій - ось декілька провідних тем, які автор розглядає на сторінках своїх науково-популярних видань.

Детальніше познайомитися з працями та купити книги Пітера Франкопана ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині, або офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image