Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pavlo-vishebaba/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Павло Вишебаба - книги та біографія

Павло Вишебаба

Повне ім'я:Павло Олександрович Вишебаба

Народився:28 березня 1986 року

Павло Вишебаба - український письменник, поет, музикант, еко-активіст та військовий, очільник громадської організації «Єдина Планета».

Народився 28 березня 1986 року у Краматорську, навчався у Донбаський машинобудівній академії, проте після третього курсу вирішив змінити навчальний заклад та вступив до Маріупольського державного університету, в якому вивчав журналістику. 

Після закінчення навчання переїхав до Києва, наразі боронить Україну у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Павло Вишебаба публікувався у збірках «Про що він мовчить», «Війна 2022. Щоденники, есеї, поезія», «Незламній / For Invincible», «Поміж сирен. Нові вірші війни», «Соняховий Лев / The Sunflower Lion» та «Книга Love 2.0. Любов і війна».

Дебютна власна збірка віршів «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби побачила світ у грудні 2022 року, та відразу стала українським бестселером.

Книги Павла Вишебаби привертають увагу не лише українських читачів, але й стали відомими за межами країни, адже вірші автора стали голосом часу.

Переглянути та купити книги Павла Вишебаби можна в нашому інтернет-магазині, ексклюзивно в Книгарні «Є» в наявності другий, доповнений наклад його книги.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image