Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/pavlo-derev-yanko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Павло Дерев'янко - книги та біографія

Павло Дерев'янко

Повне ім'я:Павло Сергійович Дерев'янко

Народився:15 листопада 1988 року

Павло Дерев’янко - вітчизняний талановитий письменник та перекладач з арабської мови, захоплюється іграми, мотоциклами та подорожами.

Народився 15 листопада 1988 року у Білій Церкві, наразі Павло працює у сфері ІТ, паралельно створюючи сильні літературні твори, які вже мають тисячі шанувальників.

Сьогодні книги Павла Дерев’янка можна знайти на поличках наших книгарень по всій країні, проте мало хто знає, що автор видавався ще у далекому 2013-му році, саме тоді світ побачив його фантастичний роман «Крук», який не передбачався до продажу.

Справжнє визнання на теренах сучасної літератури автор здобув після публікації першої книги циклу «Літопис Сірого Ордену» яка називається «Літопис Сірого Ордену. Книга 1. Аркан вовків» у 2019 році. У цьому фентезійному романі автор оповідає про альтернативний світ, у якому вистояла Держава Хмельницького, правлять гетьмани, небом пливуть цепеліни, а серед людей мешкають відьми. Книга стала популярною та неодноразово додруковувалась.

Друга книга серії «Літопис Сірого Ордену. Книга 2. Тенета війни» була видана у 2020 році, а заключна книга серії «Літопис Сірого Ордену. Книга 3. Пісня дібров» побачила читачів у буремному 2022 році.

У тому ж 2022 році книга «Аркан вовків» була відзначена нагородою «The Chrysalis Award» Європейського товариства наукової фантастики.

Трилогію автора, на сторінках якої поєднується альтернативна історія та темне фентезі з елементами стімпанку оцінять всі поціновувачі якісних сюжетів. Замовити тритомник або купити книги Павла Дерев’янка кожну частину окремо можна в нашому інтернет-магазині, або офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image