Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/paulo-koeljo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пауло Коельйо - книги та біографія

Пауло Коельйо

Пауло Коельйо — всесвітньо відомий бразильський письменник та поет.

Народився майбутній автор 24 серпня 1947 в Ріо-де-Женейро у сім'ї інженерів. Вже у перших класах школи він пробує писати короткі оповідання, а згодом остаточно вирішує, що він хоче бути письменником. Але його батьки були проти цього і під їхнім тиском він продовжує навчання в університеті Ріо-де-Женейра, де вивчає юриспруденцію. Але бажання писати не покидає Пауло і він провчившись лише рік кидає навчання і починає працювати журналістом. Через це у нього з батьками виникають серйозні суперечки і як наслідок його силою помістили в приватну психіатричну клініку, де він проходив 2 курси лікування електрошоком. Але навіть таким варварським методом Пауло Коельйо не вдалося зламати й він тікає з лікарні. Деякий час він переховується, але згодом повертається до додому, але ненадовго уже в 60-тих роках він стає актором любительського театру і разом з ним подорожує країною. Але це тривало недовго і вже через деякий час його знову поміщають до психіатричної лікарні з якої він знову тікає, але важке фінансове становище змушує його повернутися до сім’ї. Після чого батьки його уже втретє відправляють в лікарню й лише після третього курсу лікування його батьки змирилися, що «нормальною» роботою він не зможе займатися. І Пауло Коельйо починає працювати журналістом і паралельно грати в театрі.

У 1964 році Коельйо і його дружину ув'язнюють за ідею створення «Альтернативного суспільства». Коельйо випустили з в'язниці, через те, що його визнали психічно хворим. У 1970-тих роках він відправляється у дворічну подорож Латинською Америкою. Повернувшись в Бразилію він починає писати вірші, які у нього купують найкращі бразильські виконавці того часу.

Згодом Коельйо починає активно подорожувати світом і писати свої книги. За словами автора, саме з подорожей і нових знайомств він черпає натхнення для своїх книг. Сьогодні живе й працюю у Ріо-де-Женейро.

У 150 країнах світу було продано більше ніж 86 мільйонів книг Пауло Коельо, перекладених на 67 мов. Він отримав безліч літературних премій в різних країнах. Один з найпопулярніших його романів — «Алхімік», який заснований на книзі «Історія про двох мрійників» Борхеса. Крім того, він написав «Адюльтер», «Одинадцять хвилин» і «Шпигунка», «Брида» та багато інших. Усі ці та решту книг книги бразильського автора українською мовою можна знайти у нас в книгарні.

Варто зазначити, що твори Пауло Коельйо входять в список найбільш продаваних книг не тільки в Бразилії, але і в Великобританії, США, Франції, Німеччині, Канаді, Італії, Ізраїлі, Фінляндії та Греції. «Алхімік» до сьогодні залишається найбільш продаваною книгою в історії Бразилії.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image