Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/paulo-koeljo/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пауло Коельйо

Пауло Коельйо

Життєпис

Пауло Коельйо — всесвітньо відомий бразильський письменник та поет.

Народився майбутній автор 24 серпня 1947 в Ріо-де-Женейро у сім'ї інженерів. Вже у перших класах школи він пробує писати короткі оповідання, а згодом остаточно вирішує, що він хоче бути письменником. Але його батьки були проти цього і під їхнім тиском він продовжує навчання в університеті Ріо-де-Женейра, де вивчає юриспруденцію. Але бажання писати не покидає Пауло і він провчившись лише рік кидає навчання і починає працювати журналістом. Через це у нього з батьками виникають серйозні суперечки і як наслідок його силою помістили в приватну психіатричну клініку, де він проходив 2 курси лікування електрошоком. Але навіть таким варварським методом Пауло Коельйо не вдалося зламати й він тікає з лікарні. Деякий час він переховується, але згодом повертається до додому, але ненадовго уже в 60-тих роках він стає актором любительського театру і разом з ним подорожує країною. Але це тривало недовго і вже через деякий час його знову поміщають до психіатричної лікарні з якої він знову тікає, але важке фінансове становище змушує його повернутися до сім’ї. Після чого батьки його уже втретє відправляють в лікарню й лише після третього курсу лікування його батьки змирилися, що «нормальною» роботою він не зможе займатися. І Пауло Коельйо починає працювати журналістом і паралельно грати в театрі.

У 1964 році Коельйо і його дружину ув'язнюють за ідею створення «Альтернативного суспільства». Коельйо випустили з в'язниці, через те, що його визнали психічно хворим. У 1970-тих роках він відправляється у дворічну подорож Латинською Америкою. Повернувшись в Бразилію він починає писати вірші, які у нього купують найкращі бразильські виконавці того часу.

Згодом Коельйо починає активно подорожувати світом і писати свої книги. За словами автора, саме з подорожей і нових знайомств він черпає натхнення для своїх книг. Сьогодні живе й працюю у Ріо-де-Женейро.

У 150 країнах світу було продано більше ніж 86 мільйонів книг Пауло Коельо, перекладених на 67 мов. Він отримав безліч літературних премій в різних країнах. Один з найпопулярніших його романів — «Алхімік», який заснований на книзі «Історія про двох мрійників» Борхеса. Крім того, він написав «Адюльтер», «Одинадцять хвилин» і «Шпигунка», «Брида» та багато інших. Усі ці та решту книг книги бразильського автора українською мовою можна знайти у нас в книгарні.

Варто зазначити, що твори Пауло Коельйо входять в список найбільш продаваних книг не тільки в Бразилії, але і в Великобританії, США, Франції, Німеччині, Канаді, Італії, Ізраїлі, Фінляндії та Греції. «Алхімік» до сьогодні залишається найбільш продаваною книгою в історії Бразилії.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.