Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olena-pavlova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олена Павлова - книги та біографія

Олена Павлова

Олена Павлова - сучасна українська журналістка, художниця, редакторка, укладачка та письменниця, яка подарувала світу кумедного персонажа «Кота Інжира», кураторка чисельних мистецьких проєктів.
Народилася 5 липня 1986 року в Острозі, Рівненської області, дитинство її минуло у Рівному, освіту здобула у Києво-Могилянській академії, де вивчала журналістику й українську філологію.

У студентські роки, коли українці активно висловлювали своє прагнення до змін брала активну участь в Помаранчевій революції, ці події знайшли відображення у її курсовій роботі, присвяченій фольклору цієї революції.

Впродовж 6 років очолювала відділ культури в журналі «Країна», відповідала за розділ культури на сайті «Gazeta.ua» та «Газета по-українськи», згодом, впродовж двох років обіймала посаду головної редакторки сайту «Osvitoria.Media».
Книги Олени Павлової - це декілька блокнотів й нотатники з котом Інжиром, публікація у збірках поезії й робота над редакцією та передмовами, серед найвідоміших творів, над якими працювала письменниця:

Пропонуємо відкрити для себе нову, талановиту авторку та ілюстраторку, роботи якої неодмінно подарують задоволення від читання широкому колу читачів, переглянути асортимент та купити книги Олени Павлової зручно та за вигідними цінами ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image