Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandr-zinchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександр Зінченко - книги та біографія

Олександр Зінченко

Олександр Зінченко - сучасний вітчизняний історик, журналіст та публіцист, співзасновник незалежного ресурсу про українське минуле «Історична правда».

Майбутній автор та упорядник декількох книжок народився 20 червня 1977 року у Харкові, освіту здобув на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

У 2014 році обіймав посаду заступника Українського інституту національної пам’яті, у серпні 2016 року приєднався до команди ведучих телепрограми «Розсекречена історія» на телеканалі Перший.

Книги Олександра Зінченка - це захоплюючі й водночас моторошні дослідження ключових подій нашої історії, в основі яких лише факти й секретні архівні документи. Серед найвідоміших творів письменника:

Твори автора неодмінно знайдуть місце на книжкових поличках українців, які цікавляться власною історією та соціокультурним феноменом історичної пам’яті, переглянути уривки творів та купити книги Олександра Зінченка ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» та офлайн-магазинах мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image