Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oksana-vesna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Весна - книги та біографія

Оксана Весна

Оксана Весна – українська письменниця, що творить у жанрах фентезі та фантастики. Вона загортає соціальні та психологічні проблеми у обгортки сюжетів таким чином, щоб з її книгами можна було і подумати, і просто відпочити – залежно від того, що саме зараз обере для себе читач.

Народилася Оксана Весна у Львові, 29 липня 1990 року. З дитинства дуже любила читати, а у шкільні роки почала писати власні твори. Спершу це були вірші, потім – коротка проза, яка з часом переросла у щось більше. Перша книга Оксани вийшла у світ, коли дівчині було 17 років, далі було навчання і перерва у творчості, але тепер Весна повертається. Вона адресує свої книжки передусім молоді, бажаючи залучити підлітків до читання, показати, що книжки – це цікаво і захоплююче. 

Перша книга Оксани «Які ж вони – янголи?» була тепло прийнята читачами, а також представниками руху Гуманної педагогіки в Україні, історія про дружбу хворого хлопчика і дивного крилатого прибульця з далекої планети, торкається питань відданості, людської жорстокості та сили самопожертви. 

Наступна книга «Ліс на межі» вже про тісний зв’язок поколінь, про неприйняття людини оточуючими і самою собою та про те, як з цим неприйняттям боротися. Історія переплітає у собі слов’янську міфологію і сучасність, сни і реальність, страх і рішучість діяти. Ця книга справді на межі, прочитати її варто кожному, хто любить сюжетні пригоди з глибоким змістом.

Окрім письменництва, авторка також веде Бешкетний блог, у якому викладає у вільний доступ короткі історії, розповідає про життя і творчість разом з Ясем – уособленням весняного натхнення, а також робить огляди на книжки, як каже сама Оксана: «Історії об’єднують». І вона прагне об’єднувати українську молодь через читання.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image