Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oksana-lutsishina/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Луцишина - книги та біографія

Оксана Луцишина

Оксана Луцишина - українська письменниця, перекладає твори, літературознавиця. З'явилася на світ 10 жовтня 1974 року в Ужгороді в родині філологів. 1995 року закінчила факультет романо-германської філології Ужгородського національного університету.  Проходила стажування у Канзаському університеті в США. Переможниця літературних конкурсів «Гранослов», лауреат премії «Благовіст», премії імені Богдана-Ігоря Антонича, премії Фундації Ковалевих. Наразі викладає іноземні мови в університеті в Техасі.

Вірші пані Оксана почала писати ще в школі. Дебют відбувся 1993 року на сторінках видання «Новини Закарпаття» за рекомендацією прозаїка і журналіста Василя Басараба. 1997 року в Києві у видавництві «Гранослов» світ побачила перша збірка поетки - «Усвідомлена ніч».

Твори Оксани Луцишиної являють собою тверезу, інтригуючу, відкриту візію сучасного світу, заснованій на жіночій тілесності. 2015 року виходить роман «Любовне життя». Місце дії книги - невеличке безіменне містечко в Південній Флориді. Головна героїня роману - емігрантка з України, як і її нова подруга. Їм складно зрозуміти менталітет і влитися в потік життя, стати одним із них. Вони відкривають для себе зовсім інший світ. Що робити коли є свобода вибору, але тебе не навчили вибирати? Не лише товари, а й супутників життя. Ця книга про людей і самотність, відкритість і чесність, про спроби побудувати серйозні стосунки, самовіддану любов і сліпу довіру.

Письменниця і поетеса Оксана Луцишина - це особливий феномен в українському культурному полі. Багато творів Оксана Луцишина писала під впливом свіжих вражень від знайомства з Америкою і її оригінальною поетичною традицією. 

Збірка поезії «Вірші Феліцити» - одна з останніх книг, що була видана в 2018 році. Вірші в збірці схожі на мережива або калейдоскоп із символів і асоціацій. У них присутні і ведуть діалог українські, американські та античні "вібрації" і символи.

Якщо хочеться нову порцію натхнення, то усі книги Айн Ренд стануть справжньою знахідкою, адже письменниця справила величезний вплив на розвиток суспільства.

Сортувати по
Книга Love
-50%
Книга Love
Катерина Бабкіна
573 грн
287 грн
Купити
Не червоніючи
Не червоніючи
Оксана Луцишина
Немає в наявності
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image