Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oksana-kuziv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Кузів - книги та біографія

Оксана Кузів

Оксана Кузів - журналістка, письменниця. Народилася в Івано-Франківську 10 березня 1970 року. Студіювала філологію у Львівському державному університеті. Дебют Оксана Кузів під назвою «Адамцьо» побачив світ 2014 року, витримав п'ять перевидань і став «Книгою року у молоді Прикарпаття». Оксана Кузів почала писати свої перші твори, справившись з  важкою хворобою. Це стало для авторки поштовхом до написання книг і після одужання її життя кардинально змінюється. Оксана Кузів пише про те, що може відбутися в житті кожного з нас, а сотні читачів вдячні за повернення втраченої віри і надію, що зміни відбуваються лише на ліпше і ніколи не пізно обрати вірний вибір. Книга «Адамцьо» - це не просто література, а до деталей продумані образи, сюжет і свідчення про власні та чужі драми і трагедії.

2015 року світ побачив її поетичну збірку «В закапелках душі», де Оксана Кузів щедро ділиться частинками своєї душі і кожен читач справді може відчути через вірші її переживання та любов до життя. Через рік Оксана Кузів написала книгу «Назови мене своєю», яка на 23-му Форумі видавців у Львові увійшла в ТОП-5 найбільших популярних книг і миттєво знайшла свого читача. Пізніше читач отримав ексцентричний роман із неоднозначною назвою «Ще мить», який був визнаний бестселером видавництвом «Апріорі». В книзі авторка торкається теми незвичної любові, про яку бояться говорити вголос. 

Творчість Оксани Кузів стала унікальним явищем у сучасній літературі. Унікальний стиль, творчо переосмислені життєві історії та чужі долі, реальні історії, любов до рідної землі, тонке відчуття і закоханість у слово - це далеко не всі секрети майстерності письменниці. Замовити книги Оксани Кузів можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є». 

Василь карп'юк вважається одним із найкращих українських поетів нового покоління, а його вірші стануть першорядним об'єктом уваги.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image