Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oksana-kuziv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Кузів

Оксана Кузів

Життєпис

Оксана Кузів - журналістка, письменниця. Народилася в Івано-Франківську 10 березня 1970 року. Студіювала філологію у Львівському державному університеті. Дебют Оксана Кузів під назвою «Адамцьо» побачив світ 2014 року, витримав п'ять перевидань і став «Книгою року у молоді Прикарпаття». Оксана Кузів почала писати свої перші твори, справившись з  важкою хворобою. Це стало для авторки поштовхом до написання книг і після одужання її життя кардинально змінюється. Оксана Кузів пише про те, що може відбутися в житті кожного з нас, а сотні читачів вдячні за повернення втраченої віри і надію, що зміни відбуваються лише на ліпше і ніколи не пізно обрати вірний вибір. Книга «Адамцьо» - це не просто література, а до деталей продумані образи, сюжет і свідчення про власні та чужі драми і трагедії.

2015 року світ побачив її поетичну збірку «В закапелках душі», де Оксана Кузів щедро ділиться частинками своєї душі і кожен читач справді може відчути через вірші її переживання та любов до життя. Через рік Оксана Кузів написала книгу «Назови мене своєю», яка на 23-му Форумі видавців у Львові увійшла в ТОП-5 найбільших популярних книг і миттєво знайшла свого читача. Пізніше читач отримав ексцентричний роман із неоднозначною назвою «Ще мить», який був визнаний бестселером видавництвом «Апріорі». В книзі авторка торкається теми незвичної любові, про яку бояться говорити вголос. 

Творчість Оксани Кузів стала унікальним явищем у сучасній літературі. Унікальний стиль, творчо переосмислені життєві історії та чужі долі, реальні історії, любов до рідної землі, тонке відчуття і закоханість у слово - це далеко не всі секрети майстерності письменниці. Замовити книги Оксани Кузів можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є». 

Василь карп'юк вважається одним із найкращих українських поетів нового покоління, а його вірші стануть першорядним об'єктом уваги.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 29.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%