Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oksana-kirichenko-allin-ai/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Оксана Кириченко (Aillin Ai) - книги та біографія

Оксана Кириченко (Aillin Ai)

Оксана Кириченко (творчий псевдонім Aillin Ai) — українська авторка молодіжної прози та сценарист анімаційних рекламних роликів. Полюбляє музику, мандри, кінематограф, аніме, художні книжки (на які пише огляди) та йогу. Родом із Вінниці.

Учасниця кількох літературних конкурсів. Серед них конкурс ретелінгів «Коза-Дереза на орбіті», за результатом якого оповідання «Квітневий психоз» увійшло до альманаху фантастичних ретелінгів «Дереза» у 2019 році. Є фіналістом конкурсу фентезі-поезії «АльМор — 2020», де представляла збірку поезії «Забуті ілюзії». Разом із колективом авторів видала дві містично-фентезійні збірки «Потайсвіт» (2020) і «Потайсвіт. Інакші» (2021).

У 2022 році видала дитячу книжку для засинання «Сонну книжку», яку присвятила своєму маленькому синові. У цьому ж році стала лавреатом премії «Молода Коронація слова» — дві збірки оповідань «Скіф» та «Жахні історії, підслухані в чорній кімнаті» здобули I та II премії відповідно в категорії «Дорослі для молоді (16-21 рік)» у підкатегорії «Збірка оповідань». У 2023 році світ побачила книга «Будинок у Нігде».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image