Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nora-kita-dzhemisin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Нора Кіта Джемісін - книги та біографія

Нора Кіта Джемісін

Повне ім'я:Nora K. Jemisin

Нора К. Джемісін - видатна американська письменниця наукової фантастики та фентезі, лавреатка численних нагород, зокрема премії Неб'юла, Г'юґо, та Всесвітньої премії фентезі.

Народилася 19 вересня 1972 року у місті Айова-Сіті, штата Айова, США. В дитинстві жила у Мобілі, штат Алабама та Нью-Йорку. Освіту здобула у Тулейнському університеті Нового Орлеану та Університеті штату Меріленд, за фахом Нора - психолог-консультант з питань кар’єрного зросту.

Дебютний роман авторки «Сто тисяч королівств», який стане першою частиною трилогії «Спадкоємство» був виданий у 2010 році.
У майбутньому авторка напише та опублікує ще декілька творів:

  • «The Broken Kingdoms» (2010);
  • «The Kingdom of Gods» (2011);

Дилогію «Dreamblood»:

  • «The Killing Moon» (2012);
  • «The Shadowed Sun» (2012);

Трилогію «Розламана земля»:

Дилогію «Great Cities»:

Книги Нори К. Джемісін вражають лаконічним авторським стилем та досліджують актуальні соціальні й політичні питання в межах епічних фентезійних сюжетів. Окрім великих за обсягом творів, перу авторки належать понад 30 коротких оповідань, які публікувалися у чисельних англомовних виданнях.

Українською мовою твори письменниці виходять друком у видавництві «Навчальна книга - Богдан», купити книги Нори К. Джемісін - це відмінна можливість отримати незабутні враження від читання якісних текстів. Твори письменниці ви знайдете на сторінці нижче, або на поличках офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image